Новини

Як відновити свідоцтво про шлюб у Львові

Незважаючи на розвиток цифрових технологій, користувачі все ще залишаються заручниками паперових документів. Свідоцтво про шлюб не належить до тих паперів, які використовуються постійно. Проте після втрати документа часто у ньому виникає потреба. Бюро перекладів «ABC Center» пропонує послугу з відновлення свідоцтва у Львові.

Через які причини доводиться відновлювати документи про шлюб

Після втрати свідоцтва про заключення шлюбу люди цікавляться, як швидко його вдасться відновити. Завдяки послузі витребування документів від агентства перекладів «ABC Center» копія свідоцтва про шлюб видається в стислий термін. Повторна видача документів потрібна не лише після втрати. Копію замовляють у таких випадках:

  • Свідоцтво видали старого зразка і воно не підходить для того, щоб поставити апостиль (його вимагають певні іноземні держави).
  • Потрібно оформити консульську легалізацію або інші дії.
  • Відновлення державною мовою потребує свідоцтво, видане за часів Радянського Союзу.
  • Документ вкрито ламінованою плівкою, пошкодився або на нього нанесли сторонні штампи чи написи.

Компанія «ABC Center» видає копію документа у стислий термін, адже часто наявність свідоцтва є вкрай важливою для оформлення інших пакетів документів.

Які документи потрібно для відновлення свідоцтва

Клієнтам потрібно підготувати такий список документів перш ніж звертатися у «ABC Center»:

  • Паспорт (оригінал) чоловіка чи дружини. Якщо український громадянин вступив у шлюб з іноземцем, знадобиться нотаріально завірена копія паспорта.
  • Копія свідоцтва (за наявності) або інший документ, який засвідчує про укладення шлюбу.
  • Документи про шлюби, які укладалися раніше (якщо людина була одружена кілька разів).
  • Квитанції про сплату державного мита на послугу.

Процедура отримання копії свідоцтва про укладення шлюбу

Якщо людині терміново потрібна копія свідоцтва про укладення шлюбу, а часу на очікування в чергах немає, варто звернутися у компанію «ABC Center». Потрібно зателефонувати чи залишити заявку на сайті. Менеджер дасть консультацію, повідомить про перелік паперів, які потрібно принести. Присутність фізичної особи не обов’язкова. Отримати готовий дублікат свідоцтва можна у одному з представництв агентства у Львові чи замовити поштовою доставкою (послуги надає Нова Пошта), кур’єрською доставкою.

Співпраця з агентством «ABC Center» дозволяє уникнути бюрократії та швидко отримати послугу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України