Автоновини

Як відновити шкіряну оббивку в автомобіля?

Типові ознаки зносу шкіри в салоні автомобіля можна легко відремонтувати за допомогою спеціальних засобів для чищення та оновлення. Іноді – в особливо важких випадках може знадобитися нова тканина для обшивки авто, ціна її різниться залежно від матеріалу та виробника. Якщо ви все ж хочете врятувати шкіряну оббивку, спробуйте дотриматися наших порад.

Що варто зробити, щоб відремонтувати оббивку?

Сидіння водія особливо вразливе до пошкоджень, а оригінальний колір матеріалу швидко зношується та в’яне. У разі видимих забруднень шкіру слід очистити за допомогою м’якого засобу, наприклад, Colourlock soft Mild Clean або міцнішого сильного очищувача. Він може допомогти при сильних плямах і забрудненнях, адже ефективно видаляє їх у порах шкіри та важкодоступних місцях.

Засоби для очищення видаляють бруд, пил тощо, але не видалять жирну олію, віск, силікони, які містяться в консервантах і засобах догляду. Ці препарати впливають на міцність і адгезію тонізуючої фарби до шкіри та рідкої шкіри. З цією метою використовуйте спеціальний бензин для шкіри, щоб знежирити та видалити старі засоби для догляду й консерванти. Ця дія забезпечить правильне зчеплення нової фарби з поверхнею шкіри.

Фарбування оббивки

Через те, що матеріал зношується, створюються місця, які слід відшліфувати шліфувальною накладкою. Вона розгладжує поверхню шкіри та готує її належним чином до фарбування.

Колір можна освіжити тонізуючою фарбою, яка для цього призначена. Її можна пошукати у спеціалізованих магазинах. У місцях дефектів фарби, потертостей, перегинів слід наносити фарбу губкою чи пульверизатором, якщо маєте до нього доступ.

У місцях пошкодження, де більша різниця кольорів, фарбування доведеться обережно повторити. Між послідовними шарами фарби поверхня шкіряної оббивки повинна бути сухою. Якщо ви хочете прискорити цей процес, ви можете використовувати, наприклад, фен.

Як вибрати колір фарби для шкіряної оббивки?

З досвіду ми знаємо, що найбільш відповідним і найточнішим способом вибрати колір фарби для шкіри – це взяти зразок матеріалу до спеціалізованого магазину. Другий спосіб – це розшифровка назви оббивки на основі номера VIN. Зателефонувавши в авторизовану сервісну марку автомобіля та вказавши номер кузова, можна з’ясувати, як виробник автомобіля назвав колір салону вашої машини.

Найкраще використовувати цей метод відповідності кольорів для оббивки, якій не більше 4 років. Оскільки з часом шкіряний матеріал завжди втрачає свій початковий колір від використання, сонячного світла та інших факторів. Вибираючи колір із кодового найменування виробника, немає впевненості, що колір із замовлення буде ідеальним для фарбованої оббивки.

Що ще потрібно для відновлення оббивки?

Значні подряпини чи тріщини можна заповнити особливим засобом – рідкою шкірою. Після фарбування оббивку слід належним чином захистити шкіряним закріплювачем. Засіб на основі полімеру добре захистить поверхню шкіри, створивши спеціальний шар, який вбереже нову фарбу від стирання.

В особливо чутливих місцях, таких як сторони для сидіння, тертя є найбільшим – і захисний шар найшвидше відтирається. Тому важливо періодично підтримувати матеріал у належному стані завдяки комплекту для догляду за оббивкою автомобіля.

Сидіння водія потрібно очищувати й за потреби відновлювати кожні три місяці через часте використання. Решту елементів оббивки, такі як сидіння пасажирів і задні сидіння, слід ремонтувати рідше, залежно від використання – протягом трьох-шести місяців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.