Новини

Як відбувається процедура реєстрації зміни до статуту організації

Підприємства в процесі своєї роботи інколи змінюють курс діяльності, проводять численні реструктуризації. Такий вид пертурбацій повинен проводитися з дотриманням чинного законодавства, до яких належить реєстрація змін у статуті організації. Щоб уникнути помилок, потрібно звертатися до професійних юристів. Адвокатське бюро «Яновський і партнери» допомагають юридичним особам у цьому питанні.

Коли виникає потреба в зміні статуту організації

У будь-якої юридичної особи може виникнути потреба зміни статуту, причому вона може виникати неодноразово. Описана реєстрація змін до статуту на https://zkg.ua/ сторінці компанії «Яновський та партнери». Разом з фактичними нововведеннями у роботі юридичної особи потрібно динамічно змінювати її статус. Необхідність у такій процедурі виникає у кількох випадках:

  • якщо у засновника юридичної особи змінюються дані (наприклад, місце реєстрації, паспорт тощо);
  • ТОВ освоює нові види діяльності (якщо в статуті немає обмеження на цей вид діяльності);
  • зміна розміру статутного капіталу або актуалізація суми, яка існує на даний час;
  • змінюється склад засновників юридичної організації.

Список документів, які потрібно підготувати

Перед керівниками та акціонерами компанії інколи постає потреба зміни статуту . Без виконання процедури, визначеної законом України, здійснювати діяльність на законних підставах не вдасться. Прийняття такого рішення потребує збору пакета документів:

  • заява про державну реєстрацію змін до статуту юридичної особи;
  • протокол про рішення засновника організації або зборів її членів;
  • нова редакція статуту, підготовлена з дотриманням юридичних норм;
  • квитанція про сплату адміністративного збору;
  • посвідчення особи та інші папери, які можуть вимагати у разі потреби.

Власник повинен подати до органів державної реєстрації нотаріально завірений примірник документа. Щоб процедура була проведена швидко та без відмов, потрібно, аби статут містив повну вичерпну інформацію про учасників, розмір статутного капіталу тощо. Слід провести реєстрацію змін до статуту. Таку допомогу надають адвокати бюро «Яновський та партнери».

Спеціалісти доволі часто стикаються з випадками реєстрації подібних змін, тому мають досвід виконання різноманітних завдань. Юридичний супровід здійснюється на всіх етапах структуризації бізнесу замовника. Компанія гарантує толерантне ставлення до кожного клієнта, збереження персональної інформації, професійне надання різноманітних юридичних послуг.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України