Новини

Як весело і активно відзначити день народження дитини

У дитинстві День народження – це найголовніше й найулюбленіше свято. Це у нас, дорослих, роки біжать стрімко. Частенько про день, коли тобі стає ще трохи більше років, хочеться просто забути. Але згадайте себе маленькими, яке велике свято для дитини – стати старше на рік!

Люблячі батьки намагаються зробити цей день незабутнім. Обираючи, як відзначити день народження дитини, треба обов’язково пам’ятати про вподобання малюка, аби цей день був наповнений яскравими емоціями. Саме таким буде свято, якщо подарувати імениннику політ в аеродинамічній трубі. Даний тренажер створює повітряний потік швидкістю 200 км/год, щоб кожен бажаючий зміг відчути весь адреналін від відчуття вільного польоту.

Найкращі ідеї для активного дня народження

Вирішуючи, як весело провести день народження, рекомендуємо звернутись до команди компанії Ulet.pro. Вони точно знають, як зробити свято незабутнім. У деяких батьків такий метод, щоб цікаво відсвяткувати народження, можете викликати сумніви, тому ми розповімо більш детально про цей атракціон:

  • Вікові обмеження. Відчути всі барви вільного падіння зможе дитина віком від 4-х років. Це й є всі обмеження. Крім того, перед замовлення польоту треба бути впевненим, що дитині такий подарунок сподобається, вона не боїться висоти.
  • Безпека. Учаснику польоту видається захисний костюм, шолом та окуляри. Також потрібно одягти комфортний спортивний одяг, тому що зверху буде одягатись комбінезон. Взуття повинно добре фіксуватися на нозі – обирайте кеди або кросівки на шнурках.
  • Нагляд. Дитина ні на секунду не залишиться сама на атракціоні. За всім польотом слідкують інструктори, також перед початком проводиться інструктаж, аби дитина знала, як правильно поводитись.

Крім того, якщо Ви бажаєте зафіксувати активний день народження дитини в аеродинамічній трубі на фото чи відео,то під час польоту батьки можуть знаходитись поруч за прозорими стінками атракціону.

Як цікаво відсвяткувати день народження разом з Ulet.pro?

Звичайними посиденьками в дитячому кафе разом з друзями вже не вразиш сучасних малюків. Їм потрібні виняткові емоції, які збережуться аж до дорослих років. Весело провести день народження дитини в Києві – не проблема. Заходите на сайт Ulet.pro обираєте потрібну послугу. Якщо Ваша дитина не пробувала раніше подібні атракціони, то можете обрати відповідні тарифи для новачків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України