Новини

Як урізноманітнити інтимне життя?

Рано чи пізно навіть пристрасні пари стикаються з такою проблемою, як одноманітне інтимне життя. Щоб зберегти чуттєвість і пристрасть у стосунках, пари шукають способів урізноманітнити сексуальні стосунки. Магазин Полуничка може стати відповіддю на питання, як урізноманітнити статеве життя. Вібратори на дистанційному управлінні, латексна білизна, анальний душ та багато інших секс-гаджетів, здатних задовольнити сексуальні потреби та урізноманітнити ваш статевий акт.

Еротична білизна або як покращити статеве життя з чоловіком

Сексуальний одяг – перше, що пробує жінка, коли хоче урізноманітнити сексуальні стосунки з чоловіком. Одягаючи ажурні трусики та ліфчик, жінка почувається красивіше, впевненіше, розкутіше. Чоловіки теж цінують гарну еротичну білизну, адже її так приємно знімати з жінки. Еротична білизна може бути різною:

 • трусики;
 • боді;
 • комплекти;
 • комбінезони;
 • панчохи та колготки;
 • пеньюари;
 • корсети та підв’язки;
 • пояси та портупеї.

Також дуже популярні інтимні прикраси та аксесуари. Це наступний рівень після еротичної білизни. Їх також просто використовувати, але потрібно включити фантазію, щоб ваш партнер був залучений до гри та дізнався про правила. Найпопулярніші аксесуари: прикраси, пестис, маски, чокери. Маски та прикраси підійдуть для романтичного вечора з хвилюючим продовженням, а чокери та пестис – для зухвалої гри.

Як урізноманітнити статевий акт гаджетами?

Історія секс-іграшок почалася приблизно з того самого моменту, як люди оцінили красу статевого акту. Кам’яні, нефритові, дерев’яні пристрої знайдені археологами у різних куточках світу. Зараз не потрібно вигадувати велосипед, адже виробники інтимних товарів пропонують неймовірну різноманітність на будь-який смак:

 1. Для зовнішньої стимуляції. Спробуйте пограти із сосками, анальним отвором, клітором, статевими губами та іншими чуттєвими зонами.
 2. Для внутрішньої стимуляції. Якщо ваша дівчина замість стимуляції клітора віддає перевагу проникненню, то оцінить вібратори для внутрішньої стимуляції.
 3. Анальні іграшки з вібрацією та без. Анальна стимуляція може бути різною. Анальна зона настільки чутлива, що новачкам варто взяти модель без вібрації, а потім експериментувати.
 4. Комбіноване рішення для тих, хто не любить обирати. Якщо не можете вибрати між внутрішньою та зовнішньою стимуляцією, не вибирайте, купіть комбо. Такі моделі призначені і для проникнення, і зовнішньої стимуляції.
 5. Насадки на пеніс – сімейне рішення, яке забезпечує задоволення обом партнерам. Крім незабутніх відчуттів, кільце, що вібрує, на пеніс може поліпшити ерекцію.

До речі, щоб використовувати секс-іграшки, не обов’язково закриватися в спальні. Якщо хочете урізноманітнити сексуальне життя із дружиною, купити смартвібратор – секс-іграшку на дистанційному управлінні. Це може бути рішенням, якщо ви знаходитесь на відстані або любите екстрим (спробуйте керувати пристроєм у громадському місці, в рамках пристойності, зрозуміло).

Як урізноманітнити статеве життя, якщо стало нудно?

Ще одним способом урізноманітнити інтимне життя може стати секс-меблі. Це комплексна назва інтимних товарів, які можна зарахувати до категорії меблів. Такі меблі або реквізит особливо оцінять пари, які вважають за краще займатися любов’ю в різних місцях. Якщо пральну машину, балкон, вікно, обідній стіл та інші зони квартири ви вже оцінили, спробуйте купити секс-меблі. Найпростіший варіант – спеціальні подушки. Наприклад, пуф у формі піраміди відмінне рішення при оральному сексі або для отримання більш глибокого проникнення. Досвідченим експериментатором можемо порадити моделі із вбудованим бандажом або кріпленнями для секс-іграшок. Також завжди залишається BDSM-практики, які точно не будуть нудними.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України