Новини

Як уникнути помилок під час ремонту спальної кімнати

Кожен, хто виконує ремонт вперше, допускає цілий ряд типових помилок, які у майбутньому будуть постійно нагадувати про себе. Щоб уникнути цього, важливо завчасно продумати інтер’єр приміщення та точно розрахувати вартість ремонту в спальній кімнаті. Тоді жодна дрібничка не зіпсує радість від щойно відремонтованого приміщення.

Продумайте електрифікацію

Зазвичай, стандартна спальна кімната оснащується однією-двома розетками. Однак потім виявляється, що цієї кількості недостатньо, а в інтер’єрі з’являється купа зайвих проводів та подовжувачів. Через це страждає не лише естетичний вигляд приміщення, а й підвищується небезпека.

Тому ще до початку ремонту згадайте, скільки електроприладів ви плануєте підключати до мережі постійно, скільки вмикатиметься епізодично. І таким чином прорахуйте необхідну кількість розеток, а краще — намалюйте оптимальну схему їх розташування.

Подбати потрібно також і про розташування вимикачів. Зазвичай, у кімнаті він усього один, і розміщується біля вхідних дверей. А коли потрібно вимкнути верхнє світло, доводиться вислизати з теплого ліжечка та йти до вимикача. Про цей момент краще згадати заздалегідь та встановити додатковий вимикач біля ліжка.

Сплануйте систему освітлення

Навряд чи одна люстра над головою задовольнить усі ваші потреби та забезпечить гідний рівень освітлення. Під час ремонту спальні в класичному стилі до традиційної люстри на стелі доцільно додати бра або торшери, настільні лампи. Освітлювальні прилади встановлюють по обидва боки ліжка, на туалетному столику. Сучасні інтер’єри вимагають ще більшого різноманіття та використання приладів, що дозволяють користувачам самостійно регулювати яскравість і навіть світловий спектр.

Подбайте про теплоізоляцію

Якщо ви полюбляєте спати в прохолодній кімнаті, то цей пункт можна пропустити. Однак для любителів тепла це дуже важливий момент. Тому ретельно поставтеся до вибору вікон. Якщо у вас все ще стоять старі дерев’яні рами, замініть їх на склопакети або сучасні дерев’яні вікна з підвищеною герметичністю.

Передбачте системи зберігання

Багато дизайнерів вважають, що в спальні дуже важливий простір, тому не рекомендують встановлювати тут масивні шафи й стелажі. Однак при відсутності місць зберігання особисті речі «розбігаються» по всій кімнаті та скупчуються на стільцях, столах, кріслах або підлозі.

Якщо у вашій квартирі є простір, який ви можете відвести під гардеробну, не слід нехтувати такою можливістю. Проте якщо площа квартири досить мала, для спальні краще підібрати компактну, але досить містку шафу чи комод та організувати приховані місця для зберігання, наприклад, коробки під ліжком або антресолі.

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України