Новини

Як створити HYIP-проєкт

Заробіток на високоприбуткових інвест-ресурсах є одним із найпопулярніших на сьогодні. Тисячі вкладників примножують свій бюджет, вкладаючи в HYIP. Варто розібратися, як запустити такий ресурс та на який дохід розраховувати.

Способи запуску хайп-проєкту

Отримати дохід із хайпу нескладно. Загвіздка – у реалізації. Насправді HYIP – це висококонкурентний бізнес, де необхідно знати, як утриматися на плаву та вести справи на не на шкоду собі. Проте створити хайп-проєкт реально, є два варіанти: самостійна розробка або замовлення «під ключ» на сайті chyip.com/ua/. Перший варіант підійде для досвідчених адмінів, другий – для новачків. Спочатку необхідно продумати ключові моменти:

  • тематику діяльності;
  • умови для вкладників;
  • дизайн ресурсу;
  • технічні моменти.

Також важливо ретельно вивчити способи розкручування інвест-сайту та вибрати такий, що найбільше відповідає концепції роботи вашої компанії.

Маркетинг HYIP

Маркетинг HYIP – це основа проєкту, що визначає успіх. Адміну необхідно відразу вирішити, яким буде хайп: коротко-, середньо- або довгостроковим. Від цього залежатиме щоденна прибутковість від інвестицій. Привабити вкладників на ресурс, який пропонує 50% доходу за день, складно, оскільки це явна ознака афери. «Золота середина», куди охоче вкладаються гроші, – середньострокові проєкти.

Другий момент у маркетингу – план інвестицій, періодичність нарахувань доходу. Сплачувати відсотки можна наприкінці терміну, щотижня, щодня та навіть посекундно.

Більшість компаній використовують щоденну систему. Крім того, варто визначити, чи повертатиметься вкладена сума наприкінці терміну або з будь-якою виплатою. Деякі адміни також впроваджують лояльні умови для вкладників (підвищений відсоток), які інвестують чималі гроші.

Режими виплат у хайпі

Адмін встановлює один із варіантів виплат:

  1. Ручні. Платежі відправляються адміністратором вручну, а отже, клієнт отримуватиме фінанси не зразу після заявки, а трохи пізніше.
  2. Миттєві. У цьому випадку на сайті встановлюється скрипт автоматичної оплати.
  3. Автовиплати. Дохід переводиться на баланс інвесторів відразу після нарахування. Створювати заявку в такому разі немає потреби.

Кожен із варіантів має свої переваги та недоліки. Ручні виплати передбачають тривалу обробку заявок. При миттєвих нарахуваннях організатору необхідно моніторити, щоб грошей для виплат на балансі було достатньо. До речі, методи оплати можна комбінувати.

Тематика проєкту

Фантазія адмінів дозволяє вигадати найнезвичайніші проєкти. Основне завдання – написати про бізнес максимально цікаво, щоб інвестор не просто прийшов на сайт, а й залишив на ньому свої гроші. Найкраще, якщо це буде якась серйозна тема.

Яким має бути дизайн хайпу

Дизайн має бути приємним, стильним, привертати увагу потенційних вкладників. Довірте оформлення професійним вебдизайнерам або зробіть самі, якщо вистачає навичок. Продумайте всі моменти, подбайте про адаптивність ресурсу, щоб він був зручним для всіх.

Реклама – важливий момент

Основне завдання реклами – залучити інвесторів. Є декілька варіантів ефективного розкручування для хайп-проєкту.

  1. Розміщення постів на тематичних форумах.
  2. Пошукова оптимізація.
  3. Контекстна реклама.
  4. Купівля реклами в популярних блогах.

Хайпери з досвідом стверджують, що краще нарощувати популярність проєкту поступово, інакше є ризик, що адмін не впорається з напливом вкладників та величезним фінансовим навантаженням.

Технічна частина

Весь функціонал сайту визначає його технічна частина. В інтернеті вистачає готових шаблонів, на основі яких можна створити хайп-проєкт і налаштувати під себе. Крім того, для запуску проєкту необхідно придумати та зареєструвати домен, розмістити ресурс на хостингу, запровадити платіжні та системи безпеки сайту, забезпечити передачу особистих даних у зашифрованому вигляді (SSL-сертифікат).

Підсумки

Запуск високоприбуткового інвест-ресурсу – справа вигідна. Але вкласти в нього також доведеться чимало. При грамотному підході до створення хайп-ресурсу та за умови наявності певних навичок результат гарантований – це прибуток, який у десятки разів перевищує початкові вкладення. То чому б і ні?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України