Новини

Як спеціалісту знайти роботу в Україні сьогодні?

Ви маєте усі необхідні навички, щоб мати роботу з високою зарплатою, але не можете її знайти? Напевне, ви ще не чули про платформу з пошуку роботи під назвою Jobmix. Так, зараз ви могли подумати, що таких платформ існує дуже багато та всі вони однакові? Ви помиляєтесь, та ми розповімо вам чому. Готові? Тоді давайте про все по порядку.

Jobmix — новий підхід до пошуку роботи в Україні

Jobmix — це платформа, яка дуже швидко розвивається та стає все більш серйозною фігурою у сегменті сервісів з пошуку праці. Чому ваш вибір має полягати саме на цю платформу?

Перше, про що хотілося б сказати, так це про ситуацію с вірусом COVID-19 в Україні, у зв’язку з чим усі офіси та виробництва вимушені були зачинитися. А на Jobmix, на вкладці “Робота на дому” ви змогли би обрати ту вакансію за своєю спеціальністю, яка дозволяла вам заробляти великі гроші, сидячи вдома у будь-який час. Погодьтесь, таких вакансій на інших платформах ви не зустрічали так часто, а тут у будь-якому куточку усіх міст України вам під силу знайти роботу, яка буде приносити вам не тільки заробітну плату, а й задоволення.

Також ви можете знайти працю для людей з інвалідністю або для студентів.

Спеціальні умови та розіграш від Jobmix

З чого починається пошук будь-якої роботи? Звісно з заповнення власного резюме, щоб роботодавці по всієї країни бачили перспективу в обличчі такого спеціаліста, як ви!

А що буде, якщо я вам скажу про те, що на Jobmix за заповнення резюме ви автоматично отримаєте шанс виграти новенький iPhone 11? Так, вам не здалося, і ви маєте можливість не тільки отримати бажану роботу, але й новий смартфон.

Що для цього, власне кажучи, потрібно:

  • Заповнити резюме до статусу FULL (тобто повністю);
  • Підтвердити свій мобільний номер;
  • Зробити резюме відкритим для пошуку;

Хіба це не гарна можливість: знайти роботу на Jobmix та ще й заволодіти дорогим брендом американського смартфону з великою історією.

Що ще корисного може вам дати платформа Jobmix

Насправді багато чого, не тільки пошук роботи, але й багато статей на тему трудовлаштування. Одні з прикладів таких статей: “Як Поліпшити своє резюме: 6 простих способів”, “Як швидко знайти роботу: докладний чек-лист для шукачів” та багато іншого.

Ці матеріали ви можете знайти на головній сторінці сайту, перейшовши за посиланням під назвою “Всі статті”.

Ми ж у свою чергу бажаємо вам успішного пошуку роботи своєї мрії разом із Jobmix та вдачі в участі у конкурсі на iPhone 11.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України