Новини

Як правильно вибрати поліграфічні послуги

В сучасних умовах попит на поліграфічну продукцію постійно зростає — листівки, етикетки, широкоформатні плакати та інша маркетингова продукція потрібна майже кожному бізнесу. Поліграфічна продукція може стати одним з засобів, що допомагає створити ідеальну репутацію — але для цього потрібно вибрати типографські послуги високої якості. Сьогодні поміркуємо про те, на які основні критерії варто звернути увагу.

Визначення основних потреб

Якщо продукція друкарні відповідає потребам компанії, то й витрати на друк рекламних матеріалів швидко окупляться. Визначте, які послуги вам потрібні; яка продукція найкраще буде підходити для спілкування з потенційними клієнтами або партнерами компанії. Проаналізуйте, які типи паперу потрібні для друкування роботи.

У тому випадку, коли у Вас є особливі завдання, необхідно також брати до уваги можливість виконання специфічної роботи тією чи іншою друкарнею. Найкращим вибором стане організація, яка вже має багаторічний досвід з аналогічними проєктами та пропонує поліграфічні послуги високої якості. Наприклад, це можуть бути вироби нестандартного розміру, рекламна продукція з різноманітними вставками. Типографія повинна мати спеціалізацію, відповідну специфічній роботі.

Вибір поліграфії за типом друкарні

Коли конкретні вимоги визначені, можна переходити до вибору поліграфічних послуг. Друкарня може спеціалізуватися на одному або декількох напрямках:

  • Рекламна поліграфія.
  • Ділова продукція: бланки, візитки, різноманітні конверти тощо.
  • Книжково-журнальна продукція.
  • Виробництво пакувальних матеріалів, друк етикеток.

Поставник послуг повинен бути кваліфікованим, маті потрібний досвід у тої чи іншої галузі.

Обладнання друкарні та якість продукції

Також необхідно звернути увагу на особливості обладнання друкарні, наявність послуг додрукарської та постдрукарської обробки. Серед інших важливих критеріїв виступають:

  • типи паперу, з якими працює друкарня;
  • швидкість виконання послуг;
  • яскравість кольору продукції;
  • якість дизайнерських рішень.

При необхідності важливо уточнити, чи надає організація послуги доставки. До речі, перелічені критерії також можна використовувати для розрахунку вартості замовлення.

Коли Ви вже вибрали компанію, що постачає поліграфічні послуги, доцільно й перевірити її друковану продукцію: подивитися зразки, перевірити чіткість зображень тощо. Нарешті, також корисно ознайомитися з рекомендаціями попередніх клієнтів друкарні та їх відгуками про її роботу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України