Новини

Як правильно приймати «Лактіалє» з антибіотиками: поради лікарів

Мабуть, немає людини, яка за життя хоча б раз не приймала антибіотики. Їх призначають для лікування хвороб, викликаних шкідливими для людини бактеріями. Проте антибіотики впливають не лише на хвороботворні, а й на корисні бактерії. Під час прийому антибіотиків потрібно вживати пробіотики, щоб зберегти здорову мікрофлору у кишечнику. Таким препаратом є Лактіалє інструкція роз’яснює дозування капсул.

Побічні дії антибіотиків: від чого захищають пробіотики

Лікарі порівнюють антибіотики з маніяком-соціопатом, який вбиває всіх без перебору. Дійсно, разом із небезпечними бактеріями антибіотики знищують корисну мікрофлору, без якої людина не може вести здоровий спосіб життя. Прийом антибіотиків може мати негативні наслідки для людини:

  • Дисбактеріоз. Проявляється у порушенні травлення, відчутті втоми, болю в районі живота, сонливості. Дисбактеріоз може виникнути у дорослих та дітей.
  • Діарея. Виникає приблизно у 40% випадків. Може тривати до 60 днів після закінчення прийому курсу антибіотиків.
  • Авітаміноз. Проявляється ламкістю нігтів, волосся, поганим станом шкіри.
  • Порушення роботи печінки, алергічні реакції на шкірі.

Захистити кишково-шлунковий тракт можуть корисні бактерії, пробіотики, пребіотики, які містяться у кисло-молочних продуктах та спеціальних препаратах.

Як правильно приймати капсули «Лактіалє»

Дієтична добавка «Лактіалє» містить комплект корисної мікрофлори, який підтримує рівновагу імунної та нервової системи людини. Препарат приймають під час лікування антибіотиками, у зв’язку зі зміною клімату (пов’язано з подорожами), несприятливими умовами проживання.

Приймати капсули «Лактіалє» можна дітям з 12 років. Незважаючи на те, що препарат відпускається без рецепта, необхідно проконсультуватися з лікарем перш ніж пити капсули вагітним жінкам, людям з ослабленим імунітетом, дітям до 12 років. Курс лікування становить чотири тижні. Можливе продовження лікування за рекомендацією лікаря.

Дозування препарату становить по дві капсули на день після прийому їжі. Таблетки потрібно записати достатньою кількістю води. У складі кожної капсули сім пробіотичних речовин: Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophylus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophylus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus. Вони допомагають травленню та налагодженню роботи кишківника.

Перед прийманням та купівлею препарату порадьтеся у свого сімейного лікаря!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України