Новини

Як правильно одягнути дитину на вулицю?

Коли погода на вулиці оманлива, у молодих батьків одразу виникає питання: як одягати дитину на вулицю? Позначимо основні правила для кожного сезону, виходячи з яких ви зможете підібрати малюкові оптимальний гардероб.

Список базових речей, орієнтованих на різні погодні умови

Головний показник, на який мають орієнтуватися дбайливі батьки – температура. Виходячи з цього, позначимо, що необхідно мати в арсеналі речей для дитини:

  •  -10ОС – 0 ОС. Комбінезон, тепла кофта, колготки, шкарпетки, шапочка, рукавиці, шарф, чобітки.
  • 0 ОС – +10 ОС. Комбінезон, полегшені колготки, шкарпетки, шапочка, чобітки з утепленням або без нього.
  • +10 ОС – +15 ОС. Легший комбінезон або курточка, водолазка або джемпер, штани без начісу, полегшена трикотажна шапочка, бавовняні шкарпетки.
  • +15 ОС – +20 ОС. Боді, полегшені штанці, чепчик або панама. Для старших діток гардероб куди ширше – сорочки, футболки, штанці. Для дівчаток – легкі сукні. На ніжки можна одягнути полегшені туфлі на трикотажну шкарпетку.
  • +20 ОС і більше. Для новонароджених підійде загалом той самий комплект, який зазначений вище. Дорослішим діткам можна доглянути сорочки з коротким рукавом, легкі футболки, літні сукні дівчаткам. На ніжки можна одягнути сандалі на носочок або без нього.

Ця інформація має лише рекомендаційний характер. Тобто, це не означає, що повинні за шаблоном одягати дитину так чи інакше. Покладайтеся на показники повітря, свої міркування та текстури речей. А щоб зрозуміти, як одягнути дитину по погоді максимально правильно, дамо ще кілька рекомендацій.

Ще кілька порад

Щоб ви не помилилися, як одягнути дитину, керуйтеся наступними правилами:

  • Перед виходом врахуйте не лише показники градусів на термометрі, але й вологості.
  • Беріть на прогулянку додатковий комплект одягу, щоб у разі потреби утеплити дитину. Але врахуйте: міняти її допускається лише у приміщенні, щоб новонароджений не застудився від різкого перепаду температур.
  • Орієнтуйтеся на свої тактильні відчуття, торкаючись шкіри немовляти. Якщо вона надто тепла – дитині спекотно. Якщо ж навпаки, вона холодна – у цьому випадку карапуза треба утеплити.
  • Якщо дитина старша, беріть до уваги не лише зовнішні атмосферні показники, а й її можливість активно рухатися.

Покладаючись на ці правила, ви зможете одягнути своє чадо будь-якої пори року комфортно і не допустити ризику застуди. А більше цікавого матеріалу про дітей різного віку читайте на сторінках блогу – Happy Child.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України