Новини

Як працюють підготовчі курси Vdalo

Зовнішнє незалежне оцінювання учнів випускних класів є обов’язковою умовою для вступу у вищі навчальні заклади України з 2008 року

За допомогою цієї системи оцінювання усі, хто успішно склав тест, мають однакові можливості для вступу у вузи. Та самостійна підготовка до ЗНО не завжди дає бажаний результат, а школярі з невеликих населених пунктів не мають можливості займатися на підготовчих курсах чи з репетиторами. Курси підготовки до ЗНО пропонують усім без винятку пройти якісну підготовку до ЗНО. На сайті школи vdalo.school вказано список предметів та вартість навчання.

Майбутні випускники, які закінчуватимуть школу у наступному навчальному році, уже в пошуку репетиторів чи підготовчих курсів. Онлайн-школа Vdalo пропонує якісне навчання всім клієнтам, незалежно від їхнього місця проживання. Навчання проводять спеціалісти, що мають найвищі бали ЗНО, та знають, як краще готуватися до тестів. Методика викладання розроблена таким чином, що враховує всі основні вимоги офіційної програми ЗНО.

Заняття проходять у невеликих групах (максимум 10 учнів), які зазвичай налічують 6-8 студентів. Крім колективної роботи, викладач приділяє достатньо часу кожній дитині. Щоб відстежувати процес навчання та закріплення вивченого, проводяться систематичні зрізи знань. Під час заняття учні мають можливість спілкуватися з викладачем: ставити питання та отримувати розгорнуті відповіді. Важливою є спокійна та дружелюбна атмосфера, яка дозволяє учням позбутися відчуття невпевненості та дискомфорту.

Перед початком навчання кожен охочий може відвідати безкоштовне пробне заняття. Як свідчить статистка, 90% людей, які пройшли пробне заняття, залишаються навчатися у Vdalo. Серед запропонованих курсів підготовки до ЗНО можна вибрати такі предмети:

  • Українська мова та українська література.
  • Математика.
  • Англійська мова.
  • Історія України.
  • Біологія.

Учні мають можливість вивчати один, два або три предмети одночасно. Навчальний розклад складатимуть з урахуванням додаткових занять у школі.

Що потрібно знати про навчання у Vdalo

Крім традиційних занять, клієнти школи Vdalo відвідують майстер-класи, кіновечори, беруть участь у інтенсивах, проходять пробні тести, наближені до ЗНО. Усі ці додаткові способи навчання довели свою ефективність. Усією додатковою літературою забезпечує сервіс Vdalo, не потрібно нічого шукати та додатково купувати. Уроки тривають півтори години та відбуваються двічі на тиждень. Навчання здійснюється за програмою, затвердженою Міністерством Освіти України. Заняття проходять протягом року. Напередодні ЗНО учням проводять інтенсиви (3 дні по 3 години), щоб максимально закріпити пройдений матеріал.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України