Новини

Як працює школа Robocode

Доведено, що дитячий мозок більш гнучкий, краще сприймає нову (і достатньо складну) інформацію

Діти можуть опанувати доволі непрості ІТ-технології, а процес навчання стане для них розвагою. Занурення в світ кодів та програм можна починати вже у молодшому шкільному віці. Такі процеси сприяють тому, що діти вчаться логічно мислити, у них розвивається наполегливість, дисциплінованість та терплячість. Школа робототехніки та програмування для дітей Robocode доводить, що успіху у цій царині може досягти чи не кожна дитина. Отримати безкоштовну консультацію та записатися на відкритий урок можна на сайті robocode.ua.

Школа Robocode навчає дітей різного віку створювати нові сучасні технології, опановувати та писати свої комп’ютерні коди, створювати перші стартапи у шкільному віці. Навчання можна розпочати з восьми років. На базовий рівень записують дітей без досвіду чи спеціальних знань у галузі ІТ. На курсі будуть навчати основ програмування, введення цифрових, аналогових датчиків у робототехніку, розробляти додатки для Андроїд. На другий базовий рівень долучають дітей у віці 11-15 років. Програма складніша, проте захоплююча та дає багато можливостей після завершення навчання.

Основні напрямки, у яких можна пройти навчання в школі Robocode:

  • Робототехніка.
  • Розробка програмного забезпечення.
  • Розробка ігор.
  • Веб-програмування.

Мета школи Robocode — аби її випускники були готовими до завтрашнього дня та могли змінювати світ на краще, щоб отримані знання були корисними на практиці, допомагали втілювати ідеї у життя.

Переваги навчання у школі Robocode

Мережа шкіл Robocode працює у семи країнах світу. На території України працює 85 відділень. В команді викладачів 350 провідних спеціалістів, котрі вміють передати свої знання дітям. Програми навчання поглиблені та гнучкі. Складні теми на початку навчання опановуються через робототехніку. Вчителі постійно проходять різноманітні курси з підвищення кваліфікації, тому що прогрес не стоїть на місці, а в галузі ІТ-технологій він найбільш відчутний. На уроці працюють по двоє вчителів. Це дозволяє кожному учневі отримати достатньо уваги та підтримки під час навчання. Батькам надаються консультації, викладачі розповідають про успіхи дитини.

Гнучка система відпрацювань пропущених занять дозволяє надолужити програму. Після проходження курсу кожен учень представляє дипломну роботу, що демонструє його знання та досягнення у школі.

Отримати консультацію можна на сайті https://robocode.ua/ або за контактними номерами телефонів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України