Новини

Як працює аутсорсинговий колл центр JV

Компанії, які працюють у сфері продаж чи надання послуг, інколи самостійно не здатні впоратися з великим потоком заявок клієнтів

В такому випадку краще звернутися за допомогою професіоналів та замовити обслуговування к колл центру. Професійні оператори беруть на себе роботу з дзвінками: консультують, здійснюють технічну допомогу, оформляють продажі. Послуги колл центру JV  передбачають якісну підтримку вхідних дзвінків та здійснення великих об’ємів продажів. Замовити обслуговування можна на офіційній сторінці, заповнивши коротку заявку.

Компанія JV знаходиться у м. Київ, та здійснює послуги з обслуговування дзвінків замовників більш ніж шесть років. У штаті колл центру працює понад 60 кваліфікованих спеціалістів, які знають техніки продаж та вміють закривати якомога більше лідів. За роки роботи клієнтами компанії стали Алло, Цитрус, Liki 24, Offer Leaks та ін.

Беручись за проект, JV вивчає особливості роботи замовника, шукає індивідуальний підхід, аби клієнт отримав якомога більше вигоди від співпраці. Послуги, які надає компанія:

  • Технічна підтримка клієнтів.
  • Гаряча лінія.
  • Опрацювання вхідних дзвінків.
  • Вихідні дзвінки: опитування, анкетування, телемаркетинг, обдзвін клієнтів.
  • Актуалізація бази даних.

Коли замовник звертається у компанію, з ним обговорюють специфіку роботи, вимоги, побажання, узгоджують скрипти розмов. Якщо виникає потреба, оператори проходять додаткове навчання. Після узгодження всіх робочих питань спеціалісти приступають до роботи. Послуги надаються без вихідних за графіком 7.00-21.00. Переконатися у якості роботи операторів та колл центру в цілому можна, отримавши два дні роботи з JV безкоштовно.

Чому співпрацювати з JV вигідно

Компанія JV постійно вдосконалює свою роботу, адже в динамічному світі, що змінюється щосекунди, важливо бути в числі перших, хто може запропонувати унікальні послуги. Клієнти JV отримують:

  • Складений план показників (індивідуальний), за яким визначатиметься ефективність роботи.
  • Команду професіоналів, підібраних відповідно до особливостей проєкту.
  • Високий відсоток продажів.
  • Індивідуально встановлену вартість послуг відповідно до особливостей замовлення.

Замовити послуги можна у будь-якому місті України, адже JV надає послуги віддалено. Кожен замовник напряму з’єднується з проектним менеджером, щоб отримати консультацію стосовно робочих питань. Клієнти JV мають доступ CRM-системи, де зберігаються записи розмов, статистика та інші показники. Співпраця з JV дає новий поштовх для бізнесу різноманітних галузей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України