Техно

Як почистити кондиціонер у квартирі?

Слід регулярно чистити кондиціонер, а також періодично перевіряти обладнання. Це важливо, тому що ми як користувачі щодня дихаємо повітрям, яке протікає через пристрій і канали кондиціонування. Саме через це варто приділити особливу увагу правильній чистоті та обслуговуванню. Якщо шукаєте якісні побутові кондиціонери Львів має для вас чудові варіанти.

Коли ви придбаєте кондиціонер, то обов’язково регулярно його очищуйте. Це потрібно для того, щоби дбати про своє самопочуття та уникнути проблем зі здоров’ям у всієї сім’ї. Для створення у вашому приміщенні максимально комфортних умов необхідні кондиціонери побутові купити у Львові можна в компанії “Wind”.

Кондиціонер проти забруднення: типи фільтрів

Кожен кондиціонер оснащений фільтром, який зупиняє забруднення повітря. Особливо ефективні фільтри HEPA, які захоплюють пил, пилок, кліщі, спори грибків та цвілі, деякі бактерії та віруси. Срібні атомні фільтри мають сильні бактерицидні та фунгіцидні властивості.

Вибираючи кондиціонер, краще віддати перевагу приладу з фільтром, який можна очистити – тоді експлуатаційні витрати будуть нижчими. Частота очищення та заміни фільтрів залежить від бруду: чим дрібніший він залишатиметься, тим швидше відбуватиметься забруднення.

Незалежно від того, технік повинен регулярно перевіряти справність роботи всіх компонентів кондиціонера у квартирі, очищати й дезінфікувати внутрішню частину кондиціонерів. Це варто робити щонайменше раз на рік.

Чистка кондиціонера – навіщо це робити?

На фільтрах кондиціонера накопичуються різні типи бруду (це цілком природне явище). Як результат – у внутрішній частині пристрою та каналів кондиціонування з часом з’являються тверді, біологічні, мікробіологічні та газоподібні забруднювачі.

Вони потрапляють всередину квартири й виходять із кондиціонера з прохолодним повітрям. Якщо їх не видаляти, забруднювачі можуть почати негативно впливати на наше здоров’я. Тому необхідно забезпечити чистоту та належне обслуговування кондиціонера у приміщенні.

Залежно від кількості та типу забруднення експлуатація неочищених кондиціонерів може призвести до погіршення самопочуття та здоров’я мешканців. Іноді – навіть до появи нових, раніше не діагностованих захворювань. Найбільш поширеними є: подразнення слизових оболонок, алергічні реакції, хронічний кашель, нежить, задишка та більш серйозні захворювання, такі як ангіна та пневмонія.

Регулярні огляди та очищення домашнього кондиціонера

Якщо у вас вдома є кондиціонер, одне з найважливіших ваших зобов’язань – регулярно перевіряти чистоту внутрішніх приміщень та ретельно очищувати всі компоненти (насамперед канали кондиціонера та сам пристрій).

Це роблять спеціалізовані компанії, які спочатку проводять випробування техніки та перевіряють канали, а потім професійно очищають установку. Ці види перевірок слід проводити один раз (якщо кондиціонери працюють лише в холодильній системі) або два рази на рік (коли кондиціонери також працюють як опалювальні прилади).

Можна самостійно дбати про чистоту техніки. Для цього варто почистити зовнішню сторону кондиціонера, зокрема вхідні та вихідні отвори, час від часу використовуючи м’яку суху тканину. Якщо пристрій сильно забруднений, просочіть ганчірку теплою водою або розчином води та м’якого нейтрального мийного засобу (наприклад, милом). Не використовуйте для очищення кондиціонера жорсткі корозійні засоби.

Очищення повітряних фільтрів пилососом і теплою водою – ще один важливий крок. Це рекомендується робити кожні два тижні або згідно з інструкціями виробника. Інструкція з експлуатації також повинна бути підказкою до того, як часто вам варто міняти фільтри.

Правильно та регулярно доглядайте за кондиціонером – і тоді він справно працюватиме та забезпечить вас чистим повітрям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України