Новини

Як підібрати тактичний костюм

Тактичний костюм – це основа спорядження для виконання задач у складних погодно-кліматичних і бойових умовах. Загалом це поняття використовують для позначення не лише одягу для військових. Це функціональний одяг стилю мілітарі, який можуть носити рятувальники, співробітники агентств охорони, мисливці, рибалки та звичайні туристи.

Як правило, комплект складається з кількох речей, зокрема – штанів та куртки. Іноді набір доповнюється головним убором, захистом для ліктів, колін та ін. В будь-якому випадку тактичний костюм призначений для агресивної експлуатації з урахуванням клімату, рельєфу місцевості та інших факторів.

Особливості тактичних костюмів

Ключові особливості тактичних костюмів – зносостійкість і можливість  використання в будь-яких погодно-кліматичних умовах: у спеку, морози, під час опадів тощо.  Крім цього, відмінність тактичного одягу від звичайного – це функціональні елементи, посиленні зони на ліктях і колінах, вологовідштовхувальні матеріали та висока ергономічність для свободи рухів.

Колір

Головна відмінність тактичних костюмів – це камуфляжне забарвлення. Це дозволяє замаскуватися й переміщатися майже непомітно, мінімізуючи ризик потрапити під вогонь на ураження. І яка б модель вам не знадобилася, в інтернет-магазині https://greenland.in.ua/ ви зможете знайти варіант, що відповідає задачам на всі сто!

Сам камуфляж також має особливості й призначений для кожної окремої задачі, щоб максимально злитися з навколишнім пейзажем в різну пору року й максимально ефективно виконувати бойові задачі, залишаючись непомітним для супротивника.

Наприклад, існує піксель, койот, мультикам, вечірній ліс, мох та багато інших. Серед однотонного забарвлення популярні олива, синій і чорний. Для виконання завдань сніжною зимою можуть застосовуватися спеціальні білі накидки, а камуфляж «лісовий» підійде для застосування в посадках і лісах: він адаптований під цю місцевість і забезпечить відмінне маскування.

Матеріали

При розробці тактичної екіпіровки фахівці враховують особливості й складність польових умов, тому серед матеріалів використовують тільки тканини із максимальною міцністю, зносостійкістю, водонепроникністю та брудовідштовхувальні матеріали. До того ж верхній одяг має добре утримувати тепло, а для теплого сезону – навпаки, дозволяти тілу дихати і відводити зайву вологу.

Захист і комфорт

Окремі ділянки тактичного костюму мають посилені шви і накладки для захисту від малих травм, саден і подряпин, а у місцях прилягання до тіла застосовуються плоскі шви, щоб уникнути натирання шкіри.

Функціональність

У тактичних костюмах передбачений швидкий доступ до важливих речей і девайсів: багато кишень, шлейок і кріплень для боєприпасів, зброї, засобів зв’язку, підсумків, а також місця для носіння шевронів.

Сучасний тактичний костюм – це надійний одяг, що стане корисним при виконанні бойових завдань, стане незамінним в інших польових умовах й дасть можливість почуватися зручно за будь-якої погоди!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України