Новини

Як підібрати колір столу для кухні

Якщо уважно придивитися до інтер’єру будь-якого будинку, то можна помітити, що в кожному приміщенні стоїть стіл. У вітальні – журнальний, у спальні – трюмо, у дитячій – письмовий, у їдальні – обідній. Отже, стіл – це частина будь-якого простору. Із цим предметом меблів може позмагатися тільки стілець або ліжко. Кількість моделей обідніх столів дуже велика. На сайті нашого інтернет-магазину https://besell.com.ua/ можна вибрати стіл будь-якого розміру і дизайну, кольору і конфігурації. Кожен знайде у нас те, що задовольнить його смаки та потреби.

При виборі забарвлення столу слід враховувати ступінь освітленості приміщення. Не варто в інтер’єрі використовувати велику кількість різних тонів. Природно й естетично виглядає поєднання з двох, максимум трьох кольорів.

Якщо вам хочеться спокою й умиротворення, вибирайте монохромний стиль або будь-який відтінок білого. Цей варіант додасть вашому інтер’єру класики. Можна зупинитися на поєднанні кількох строгих кольорів, таких як сірий, чорний і білий. Але більш популярними зараз є контрастні поєднання: білий з чорним, молочний з жовтим. Таким чином, можна зробити акценти на окремих деталях інтер’єру.

Стіл у яскравих тонах має поєднуватися з деякими елементами кухні за кольором. Це може бути фартух робочої зони, підвіконня, окремі полиці або стільниця кухонного гарнітура. При цьому деталі інтер’єру насичених тонів, повинні розбавлятися більш спокійними, щоб не напружувати очі.

Хочете зберегти легкість і елегантність вашої кухні, обирайте пастельні відтінки: бежевий, кремовий або айворі в поєднанні з деревиною. Приміщення в таких тонах здаватиметься світлішим і затишнішим.

Ваш обідній стіл (https://besell.com.ua/ua/stoly/) може бути декорований візерунками, головне, щоб це було в міру. Можна замовити модель із фотодруком із пластику або скла. Картинка може бути різноманітною: геометричні фігури, фрукти, квіти або морські тематики – все, що ви побажаєте. Для кухні в строгих тонах підійде стіл із національними візерунками, які можна поєднувати з фартухом робочої зони.

Правила підбору столу

Головний критерій при виборі столу, це його розмір. Він має гармонійно вписатися в інтер’єр. Меблі на кухні мають бути зручними для всіх, тому під час розрахунку габаритів необхідно враховувати кількість людей, яку ви хочете за ним розмістити.

Також важлива форма столу. Він має поєднуватися з іншими предметами кухонного гарнітура. Колір і матеріал столу не повинні вибиватися із загального ансамблю інтер’єру. Ідеальна кухня – це правильно підібрані меблі за стилем, кольором і фактурою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України