Новини

Як підібрати чоловічий пояс та ремінь

Існують аксесуари, які ніколи не втрачають своєї актуальності, наприклад чоловічі пояси та пряжки

Ремені, виготовлені зі шкіри, надійні, довговічні, зберігають привабливий вигляд протягом багатьох років експлуатації. Інтернет-магазин Клямра пропонує чоловічий пояс , виготовлений в ручну. Разом з авторськими пряжками вдасться створити унікальний, стильний аксесуар. У каталозі просто відшукати потрібний товар за допомогою стрічки пошуку, або ж можна просто переглядати уже готові вироби. Є можливість зробити індивідуальне або корпоративне замовлення продукції. Деталі за контактним номером телефону.

Основна функція ременя — підтримувати штани. Проте це не єдиний критерій, за яким потрібно вибирати аксесуар. Шкіряний ремінь та стильна пряжка допоможуть додати індивідуальності у весь образ. Щоб вдало вибрати аксесуар, варто скористатися порадами стилістів:

  • Колір ременя повинен збігатися з кольором взуття. Неправильно підбирати пояс до одягу. Вагу має і фактура матеріалу. До взуття з гладенької шкіри варто купувати ремінь з м’якої шкіри.
  • Класична пряжка підійде до класичних брюк, а от до джинсів варто підбирати оригінальні пряжки.
  • Якість матеріалу має велике значення. Пояси зі шкірзамінників можуть змінювати колір в процесі носіння.
  • Ремінь з натуральної шкіри складається з двох частин та обрізається скраю.
  • Оптимальна довжина поясу така, що після того, як він буде застебнутим, лишиться до 20 см «про запас». Ширина ременя 4-5 см вважається ідеальною для дорослого чоловіка.

Не варто комбінувати ремінь з підтяжками. Це взаємозамінні аксесуари, які не можна використовувати в одному образі. Загалом, пояси можна розділити на дві категорії: для повсякденного користування та особливих випадків, тобто виготовлені у класичному стилі.

Як доглядати за шкіряним ременем

Хоча шкіряний пояс вважається надійним довговічним аксесуаром, все ж від  правильного зберігання та догляду залежить його зовнішній вигляд. Зберігати ремінь зі шкіри потрібно в сухому місці, де неможливий контакт із водою. Пояс потрібно скрутити, зберігати його у розправленому вигляді неправильно: таким чином можуть утворитися маленькі тріщинки, які призведуть до значних заломів. Шкіряний виріб не можна піддавати впливу сонячних променів, тоді шкіра втратить свої еластичні властивості. Якщо ремінь намок, його потрібно сушити за звичайної температури, уникати відкритого вогню, радіаторів, батарей.

Варто користуватися спеціальними кремами для шкіряних виробів. Вони нададуть ременю первинної м’якості, еластичності, захистять від втрати кольору.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України