Як обрати стелаж з полицями – поради

Поличні стелажі – універсальне торгово-складське обладнання, яке призначене для зберігання товарів або матеріалів широкого асортименту. В основі конструкції – каркас зі сталевого профілю, суцільно зварний або збірний. Фіксація полиць здійснюється за допомогою гвинтових або болтових з’єднань. Перфорація на вертикальних стійках дає можливість змінювати відстань між полицями, що значно розширює функціональні можливості конструкції.

Архівні поличні стелажі відрізняються від звичайних поличних лише тим, що призначені для зберігання архівної документації в архівах та мають оригінальний зовнішній вигляд. Навантаження на полицю такого стелажу зазвичай не перевищує 150 кг. Поличні стелажі які ви можете переглянути на сайті https://target-group.com.ua/arhivnye-stellazhi/polochnye-stellazhi/ для архіву виготовлені з металу товщиною 0,8 – 2,0 мм, і в більшості випадків мають порошкове покриття. Бувають клієнти, які замовляють поличні стелажі для архіву з полицею з ДСП. З одного боку, такі поличні стелажі доступніші за ціною, а з іншого – для офісу такий стелаж вже не підійде. Поличні стелажі для архіву рекомендується купувати на проектній основі, а не поштучно. Все тому, що штучне придбання поличних стелажів може спричинити до ряду негативних факторів. Крім того, купуючи поличні архівні стелажі проектом, клієнт заощаджує на суміжних стійках, збірці та доставці.

Компанія «ТаргетГруп» не тільки поставляє доступні поличні стелажі для документів, а й розробляє проекти архівів і встановлює поличні стелажі в архівних приміщеннях. Поряд зі стандартними позиціями поличних стелажів, фахівці компанії запропонують кожному клієнту альтернативні варіанти, як поличних стелажів з металу, так і більш функціональні, перекатні архівні стелажі. В асортименті компанії налічується понад двадцять різновидів поличних стелажів із якісних матеріалів за доступною ціною. Постачання поличних стелажів відбувається за максимально короткі терміни. Архівні стелажі, що виготовляються за індивідуальним замовленням, мають більш тривалий термін виробництва, при цьому такі поличні стелажі залишаються доступними за вартістю.

При проектуванні розташування поличних стелажів в архіві фахівці ТаргетГруп завжди дотримуються вимог з охорони праці та пожежної безпеки. Купуючи поличні стелажі в компанії, клієнт отримує не тільки якісний сервіс на всіх етапах співробітництва, а й кваліфіковане проектування розташування архівних стелажів, доступні ціни, лояльні умови, а також надійного партнера в особі компанії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh