Як Миколаївський тепловозоремонтний завод модернізує старі локомотиви

Від старих тепловозів залишається тільки кузов: як Миколаївський тепловозоремонтний завод модернізує радянські локомотиви

Миколаївський тепловозоремонтний завод (МТРЗ) вперше модернізував маневровий локомотив ТЕМ7 та проводить модернізацію тепловозів ТЕ10.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Від залізничної машини 1980 року залишилася лише екіпажна частина і загальний дизайн. Вся інша «начинка» – нова.

У вересні минулого року МТРЗ підписав контракт з АрселорМіттал Кривий Ріг на модернізацію тепловоза ТЕМ7, за проектом, який був розроблений конструкторським бюро заводу.
На тепловозі замінили старий радянський двигун, який нині випускається в Росії (Коломенський завод) на новий дизель англо-бельгійської компанії ABC, встановили нові компресора, нову систему керування, новий роторно-пластинчастий компресорний агрегат АКС спільного виробництва НТРЗ-Mattei (Італія), дрібниці на зразок кондиціонера, мікрохвильової печі та ін.

За словами директора МТРЗ В’ячеслава Сімченко, по суті, стандартної залишилася тільки екіпажна частина і загальний дизайн.

Окрім того, на підприємстві триває масштабна модернізація локомотивів серії ТЕ10. Від старих тепловозів залишається тільки оболонка і ходова частина, все інше – нове.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh