Економіка

Як Миколаївський тепловозоремонтний завод модернізує старі локомотиви

Від старих тепловозів залишається тільки кузов: як Миколаївський тепловозоремонтний завод модернізує радянські локомотиви

Миколаївський тепловозоремонтний завод (МТРЗ) вперше модернізував маневровий локомотив ТЕМ7 та проводить модернізацію тепловозів ТЕ10.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Від залізничної машини 1980 року залишилася лише екіпажна частина і загальний дизайн. Вся інша «начинка» – нова.

У вересні минулого року МТРЗ підписав контракт з АрселорМіттал Кривий Ріг на модернізацію тепловоза ТЕМ7, за проектом, який був розроблений конструкторським бюро заводу.
На тепловозі замінили старий радянський двигун, який нині випускається в Росії (Коломенський завод) на новий дизель англо-бельгійської компанії ABC, встановили нові компресора, нову систему керування, новий роторно-пластинчастий компресорний агрегат АКС спільного виробництва НТРЗ-Mattei (Італія), дрібниці на зразок кондиціонера, мікрохвильової печі та ін.

За словами директора МТРЗ В’ячеслава Сімченко, по суті, стандартної залишилася тільки екіпажна частина і загальний дизайн.

Окрім того, на підприємстві триває масштабна модернізація локомотивів серії ТЕ10. Від старих тепловозів залишається тільки оболонка і ходова частина, все інше – нове.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.