Новини

Як купити ортопедичні матраци

Для хорошого сну та правильного відпочинку, потрібно придбати не тільки хороше ліжко, але й якісний матрац. Адже завдяки хорошому матрацу, тіло може розслабитись та відновити сили протягом ночі. Щоб обрати матрац високої якості краще завітати в інтернет-магазин MatraSon.

Асортимент магазину MatraSon

Інтернет-магазин MatraSon пропонує великий асортимент матраців різної цінової категорії. Тут завжди можна обрати вибір до душі. Компанія подбала про зручність кожного, тому пропонує декілька виробників  для вибору. Тут можна знайти:

  • Матраци з залежними пружинами;
  • Матраци з незалежними пружинами;
  • Топери й футони;
  • Безпружинні матраци;
  • Дитячі матраци;
  • Латексні матраци;
  • Кокосові матраци.

Як правильно обрати матрац?

Щоб обрати матрац, потрібно розуміти, що усі матраци можна поділити на дві категорії: пружинні та без пружинні.

Якщо у Вас проблеми з хребтом або лишньою вагою, краще обирати пружинні матраци. Проте пружинні матраци теж бувають різними. Пружинні матраци найвищої якості вважають ті, в яких кожна пружина незалежна одна від одного. Їх може бути від 220 до 292 шт. Такий варіант ідеально підійде до будь-якого типу фігури чи стану здоров’я. Трохи доступнішим варіантом вважаються матраци з пружинами у вигляді блоку. Такий тип ще має назву залежних пружин. Вони теж є доволі зручними та довговічними в користуванні.

Якщо у Вас немає жодних протипоказань можна обирати безпружинні матраци. Їх найчастіше рекомендують використовувати для дітей. Вони можуть мати різноманітні модифікації та склад. Такі моделі є найдоступнішими по ціні.

Крім цього, при виборі кожного матраца варто враховувати додаткові вставки, що можуть бути виконані з кокосового волокна чи можливості «літо-зима». Ще у кожного матраца є рівень жорсткості, що залежить від його складу. Наприклад, кокосова вставка робить матрац більш жорстким. Тому обов’язково враховуйте це. Для людей з проблемами хребта, обов’язково потрібно підбирати жорсткий матрац. Або навпаки у випадку, якщо людина ніяк не може заснути на надто жорсткому матраці, краще обрати середню жорсткість.

Якщо Ви визначились з складом матрацу, обов’язково врахуйте його розміри. Усі ортопедичні матраци мають відповідати розміру ліжка та підходити під розмір кімнати.

Якщо Ви не можете обрати модель матрацу самостійно, завжди можна звернутися до менеджера сайту MatraSon. Він завжди допоможе та порадить хороший варіант відповідно до Ваших потреб та можливостей.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України