Новини

Як і де краще обміняти готівку

Нові обмінні пункти валют зростають як на дріжджах у великих містах України. Кожен рекламує себе як найнадійніший і найвигідніший. Реклама в інтернет кишить оголошеннями про швидкий та безпечний обмін коштів практично на будь-яку валюту світу. Як же пересічному громадянину серед цього різноманіття зрозуміти, що його не обдурять і він вигідно обміняє свої кошти? По матеріалам обменка 24 Харьков

62fde9d5297f6.jpg

Основний ризик при обміні валюти – зіткнутися з шахраєм і залишитись без грошей. Але є ще нюанси. Можна приїхати на обмін і побачити зачинені двері, або вчасно курс зміниться і змінювати кошти вже буде невигідно. Тому обменять гривну на доллары необхідно лише у перевірених та надійних пунктах обміну валют. Позитивна репутація у цій сфері має велике значення.
Як відрізнити хороший і надійний пункт обмена валют серед багатьох інших. Є три основні критерії:

1. Попереднє оформлення заявки
Якщо обмінний пункт надає користувачам таке право, це великий плюс. Ви можете не виходячи з дому зателефонувати і забронювати потрібну вам суму для обміну. Також ви домовляєтеся про зручний для вас час. Обмінка зі свого боку дає гарантії, що в призначений час підготує необхідні для обміну кошти, і ви швидко купите або продасте необхідну вам кількість валюти. Поки ви їхатимете касири підготують необхідні для обміну кошти. Крім того, даний сервіс дає гарантію, що всі купюри будуть справжні і не старі.

2. Охорона та безпека
Будь-який серйозний обмінний пункт має апаратуру відеоспостереження та серйозну охорону. При необхідності вас зустрінуть біля машини, проведуть у приміщення та проводять до автомобіля на зворотному шляху. Безпека операції для таких пунктів обміну валют стоїть першому місці. Крім того, буде повністю збережено вашу приватність. Розголошення особистих даних у випадках, коли ви обмінюєте великі суми готівки має стояти першому місці.

3. Можливо перевірки автентичності купюр
Така опція є необхідною, коли ми змінюємо великі суми готівки. Важливо щоб обмінний пункт надав її взагалі «не відходячи від каси», якщо клієнт забажає. Можливість перевірки дає користувачеві зрозуміти, що цей обмінний пункт зацікавлений у чесно проведеній угоді.
Майте справу лише з перевіреними сервісами обміну валюти. Не варто довіряти свої заощадження міняйлам на ринку. Адже є ризик повністю втратити усі свої кошти. Тому поставтеся дуже обережно та скрупульозно до вибору пункту обміну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.