Новини

Як автономний інвертор для сонячних батарей допомагає захистити техніку

Встановлення електростанції дає змогу забезпечити освітлення приміщення і живлення приладів незалежно від основної мережі. Для використання отриманої електроенергії спершу потрібно перетворити постійний струм у змінний і підняти напругу до 220 Вольт. З цим завданням успішно справляється автономний інвертор для сонячних батарей, різноманітні моделі якого можна знайти в інтернет-магазині Voltmarket. Однак спершу потрібно розібратися в особливостях перетворювача, адже від вашого вибору безпосередньо залежить якість роботи техніки.

Навіщо потрібен автономний інвертор для сонячних батарей

Навіщо потрібен автономний інвертор для сонячних батарей

Кожен перетворювач для сонячної батареї виконує однакову функцію – дає змогу отримати змінний струм із постійного. А ось принцип його роботи залежить від виду: автономний (Off-grid) може самостійно функціонувати, синхронний (Grid-tied) під’єднується до електромережі, що дає змогу передавати надлишки в мережу та отримувати енергію в разі нестачі.

У незалежних системах автономний інвертор для сонячних батарей є обов’язковим елементом, адже без нього напруга, що надходить, не зможе забезпечити роботу електроприладів. Це пояснюється тим, що панелі подають 48 Вольт постійного струму, якого недостатньо для обслуговування стандартних пристроїв. Перетворювач же в автоматичному режимі піднімає напругу до 220 Вольт.

Які особливості має сучасний інвертор на сонячні батареї

В інтернет-магазині https://voltmarket.ua/ можна вигідно купити сонячний інвертор LogicPower, NetPRO, Axioma Energy, Luxeon та інших виробників. Перетворювачі цих брендів відомі тривалим терміном служби, високою ефективністю, надійною системою захисту, зручним управлінням.

Які особливості має сучасний інвертор на сонячні батареї

Високий попит на незалежний перетворювач пояснюється його такими перевагами:

  • надлишок – багато моделей передбачають можливість під’єднання батарей з метою зберігання залишків енергії;
  • автономність – функціонує незалежно від електромережі, тобто підходить для районів, де немає доступу до централізованої системи;
  • зручний контроль – дає змогу ефективно управляти зарядом і розрядом, продовжуючи термін служби панелей;
  • стійкість – адаптується до змін у навантаженні та підтримує постійне електропостачання в різних умовах;
  • безпека – оснащений захистом від короткого замикання, перевантаження, високої/низької напруги.

Правильно підібраний інвертор на сонячні батареї дасть можливість автоматично перетворювати постійний струм на змінний, забезпечуючи стабільну і безпечну роботу домашніх електроприладів. Завдяки наявності декількох входів ви зможете легко підключити навіть 2-3 джерела енергії з різними параметрами. Головне – уважно вивчати характеристики інвертора і здійснювати покупку тільки в перевірених магазинах.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України