Авторські статті

“Я перші кілька годин збирав тіла частинами”, – Олександр, місцевий мешканець села Гроза на Харківщині

“Почав дзвонити брату. Він трубку вже не брав. Приїхав, тут уже розбирали завали. Я почав тіла оглядати. Там розумієте, не завжди навіть зрозуміло було, жінка, чоловік…”, – розповідає NV Олександр. Через кілька годин пошуків він знайшов під завалами тіла брата і його дружини.

Олександр схиляється до версії, що удар міг скерувати хтось із односельців, але ніяких конкретних підозр у місцевих чи правоохоронців немає.

“Ну а як? Уявіть, вони тільки зайшли всі. Тільки сіли. І одразу – бах!”, – розповідає Володимир Козієнко, місцевий мешканець.

Удар по селу Гроза на Харківщині став наймасштабнішою ракетною атакою РФ за 2023 рік. Одним ударом росіяни зруйнували половину села і забрали життя 52 людей. Харківщина у триденній жалобі.

Історія поминок в селищі Гроза, під час яких росіяни ракетою вбили 51 людину

На фото — Денис Козир, який вчора організував у селі Гроза поминки за своїм батьком Андрієм
Чоловіки пішли воювати у перші дні війни. До початку повномашстабного вторгнення вони були в Польщі, однак після нападу pосії, повернулися додому і пішли до військкомату. За інформацією ЗМІ, після трьох днів бойових дій батько отримав смертельне поранення в шию. Його похоронили на військовому кладовищі на Дніпропетровщині.

У червні син звільнився зі служби за станом здоров’я, тоді повернувся в Грозу, там одружився і вирішив нарешті перепоховати батька. На поминки зібралися близько 60 осіб — їх ракетою вбили росіяни. Загинув Денис, його дружина, дідусь, бабуся та мати дружини.

Джерело: Харків LIVE

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України