Війна РФ проти України

У ЗСУ показали ще одну модернізовану РСЗВ – варіант радянських БМ-21 “Град”. Відео

Збройні Сили України мають на озброєнні різні варіації радянських БМ-21 “Град”

Джерело: Defence Express

Реактивними системами залпового вогню в Україні насправді вже нікого не здивуєш, але водночас на цей випадок все ж таки варто звернути окрему увагу – у мережі засвітилося перше фото РСЗВ з Чехії від Excalibur Army в руках Збройних Сил України.

Це 122-мм реактивна система залпового вогню BM-21MT 4х4, що фактично є модернізованою версією реактивної системи БМ-21 “Град” на базі шасі Tatra T815-7T3R2T 4×4 від чеської компанії.

Чеська РСЗВ оснащена двигуном Tatra V8. Максимальна швидкість при цьому становить 90 км/год, швидкість по бездоріжжю – 30 км/год. Запас ходу – 1200 км.

Машина має нову систему управління вогнем та балістичний обчислювач. Дальність системи декларується виробником до 40 км залежно від боєприпасів.

У ЗСУ засвітилася ще одна модернізована РСЗВ, щоб надсилати рашистам більше "подарунків"

Інфографіка Excalibur Army

Бити рашистів ЗСУ допомагають також й інші чеські РСЗВ від Excalibur Army – зокрема новітні модернізовані Vampire RM-70 4D, про застосування яких стало відомо ще минулого року.

І хоча RM-70 також фактично є чеською версією радянських БМ-21, але вони мають низку переваг і раніше ми детально розповідали, чим же вони кращі за “Гради”.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України