У Зарваницю з’їхалися всі представники європейських Марійських центрів. Відео

У Зарваниці (Тернопільщина) з 19 по 22 вересня 2016 року відбувається з’їзд європейського Марійського зв’язку.

Як розповів владика Теодор (Мартинюк), Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, Марійський духовний центр у Зарваниці входить в асоціацію 20 найбільших Марійських духовних центрів Європи «Європейський Марійський зв’язок». Ця Aсоціація була утворена в 2003 році з ініціативи та благословення святого Івана Павла II та має визнання Апостольської Столиці.

«Ось уже чотирнадцять років підряд у одній з країн Європи відбувається зібрання представників Марійських центрів. Цього року випала велика честь для Зарваниці стати місцем з’їзду Марійських центрів цілої Європи. Така подія в Україні відбувається вперше. Вона має важливе значення для нашої Церкви та народу, адже у спільній молитві за Україну єднаються представники всієї Європи. Повернувшись додому, вони не тільки розповідатимуть про Україну, але й у кожному Марійському Центрі лунатиме молитва до Пресвятої Богородиці за мир у нашій державі», – відзначив єпископ.

Цього року Зарваниця приймає представників Марійських центрів з Франції, Польщі, Ірландії, Словаччини, Угорщини, Англії, Румунії, Швейцарії, Латвії.

Гостей привітали від імені Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та Президента України Петра Порошенка.

За словами владики, представники Марійських центрів дуже тепло висловилися про Зарваницю та Україну. «Більшість з них уперше відвідують Україну і Зарваницю. Вони беруть участь у наших Богослужіннях. Крім того відбуваються конференції, метою яких є представити для них почитання Пресвятої Богородиці у нашій українській традиції і нашій Церкві», – розповів владика Теодор.

Центральною подією цьогорічного з’їзду стала Архієрейська Божественна Літургія 20 вересня, яку очолив владика Василій (Семенюк), Митрополит Тернопільсько-Зборіський, після якої відбувся урочистий похід від парафіяльної церкви до фігури Пресвятої Богородиці біля чудотворного джерела.

«Маємо надію, що гостинність наших вірних стане не тільки доброю згадкою для священиків і мирян, які прибули до Зарваниці, а й дасть хорошу можливість розповісти про Україну в себе дома», – висловив побажання владика Теодор.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh