Авторські статті

У росіян паніка через відео моргу в Ростові

Один з окупантів виклав “веселе” відео з моргу російського Ростова: він із телефоном пройшов уздовж штабелів трун, приготованих на відправлення в регіони РФ. Кадри викликали небувалий резонанс у Z-середовищі.

Так, кремлівська зетниця Анастасія Кашеварова розповіла, що родичі задвухсочених загарбників цілодобово стоять у чергах. І це навіть не по труни, а для участі в процедурі впізнання чи здати ДНК.

“Найбільший військовий морг у РФ, там лежать тіла ще з Першої чеченської. Люди приїжджають туди на впізнання, на здачу ДНК, на пошуки… Люди стоять на вулиці, ніде присісти. Туалет один і убогий. Невже за стільки років не знайшлося коштів для облаштування такої важливої установи?” – обурилася Кашеварова.

Вона опублікувала лист родичів російського окупанта, яким довелося скуштувати ростовський морг.

Вони прийшли в жах від того, що там побачили. Особливо росіян вразив вуличний туалет біля моргу, в який, як стверджується, “страшно увійти”.

“Найважче було чекати з 9 до 17 весь час на ногах. Дуже багато літніх родичів, приїжджають здати ДНК, вагітна дівчинка була”, – розповіла очевидиця.

Зазначимо, що Кремль приховує реальну кількість втрат у повномасштабній війні проти України. За даними українського Генштабу, на ранок 9 лютого росіяни втратили вбитими понад 392 тисячі осіб. Такої кількості “двохсотих” у росіян не було з часів закінчення Другої світової війни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України