У Вінниці відкриють виставку про Патріарха Йосифа Сліпого

12 травня 2017 року в Вінницькому обласному краєзнавчому музеї о 12 год. відбудеться презентація виставки «Бути собою» та Науковий симпозіум, приурочений до 125-річчя від дня народження Йосипа Сліпого.

Організатори заходу: Київська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви, Інститут Історії Церкви Українського Католицького Університету та Вінницький обласний краєзнавчий музей.

З вітальним словом до присутніх на відкритті виставки звернуться: Катерина Висоцька – директор Вінницького обласного краєзнавчого музею, Владика Йосиф Мілян – єпископ-помічник, Протосинкел Київської Архиєпархії УГКЦ, Валерій Коровій – голова Вінницької обласної державної адміністрації, Анатолій Олійник – голова Вінницької обласної Ради та Сергій Моргунов – Вінницький міський голова.

Опісля, на Науковому симпозіумі, доповіді про особу Патріарха Йосифа Сліпого виголосять: отець-доктор Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій – «Йосип Сліпий: великий українець і церковний муж» та отець Тарас Бублик, науковий співробітник Інституту історії Церкви УКУ – «Патріарх Йосип Сліпий і проблема легалізації греко-католиків в Україні (1960-80- ті рр.)».

В часі оглядин виставки «Бути собою» вінниччани зможуть більше дізнатись про особу Патріарха УГКЦ Йосифа Сліпого, особливо про роки його заслання та діяльності в часи перебування в Римі.

Захід організовано у рамках реалізації постанови Верховної Ради України щодо відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh