Авторські статтіНовини з Австрії

У Відні відвідувачів собору евакуювали через загрозу вибуху

У Відні 27 грудня, поліція евакуювала собор Святого Стефана, отримавши інформацію про загрозу вибуху. Про це повідомляє ORF.

Правоохоронці вивели людей з собору і оточили площу біля нього. Також було припин рух декількох маршрутів автобусів, що проходять в районі площі.

Пізніше поліція розказала в офіційному Twitter, що вибуховий пристрій не виявлено. Тепер йдуть пошуки людини, яка дала неправдиві відомості.

  • Раніше австрійська преса розповіла, кім був убитий під час стрілянини у Відні. В результаті перестрілки, яка сталася вчора в центрі Відня, був убитий член мафіозного клану з Чорногорії Володимир Роганович. Про це повідомляє Kurier. За даними видання, Роганович був засуджений у 2009 році за вбивство ватажка конкуруючого клану. Пізніше, в явились в місті у 2017 року, його знову засудили на вісім місяців у Белграді – вже за підробку документів.
  • А на пляжі в Таїланді вибухнули дві бомби. Дві невеликі бомби вибухнули на пляжі в тайській провінції Сонгкхла. Зараз поліція з’ясовує, чи бомби були встановлені місцевими мусульманськими сепаратистами. В результаті вибухів пошкоджено статуя “Золота русалка”, яка встановлена на пляжі і вважається неофіційним символом провінції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України