Авторські статтіНовини з Австрії

У Відні ґвалтівник після вироку суду намагався втекти

Через кілька хвилин після винесення вироку суду, яким 25-річний індієць був засуджений до дванадцяти років позбавлення волі за зґвалтування п’ятнадцятирічної дівчинки, злочинець здійснив спробу втечі.

25-річний громадянин Індії, який займається доставкою свіжих газет у Відні, вчора, 23 липня визнаний винним у скоєнні зґвалтування 15-річної дівчинки у своєму фургоні  в місті у поточного року, незважаючи на своє повне заперечення насильницьких дій по відношенню до неповнолітній дитині. За його словами, все відбувалося за взаємною згодою сторін.

Втім, здобутих у процесі розслідування справи доказів виявилося достатня, що б суд визнав підсудного винним у зґвалтуванні і призначив йому покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Змиритися з вердиктом суду молодий чоловік не зміг і буквально через кілька хвилин після винесення вироку здійснив спробу втечі. У момент конвоювання до прилеглої до вязниці, розташованої у восьмому районі Відня (Йозефштадт) злочинець кинувся бігти, заставши зненацька трьох конвоїрів. На щастя, далеко втекти йому не вдалося. Випадковий перехожий, який спостерігав погоню, вправно поставив підніжку втікачеві, після чого ґвалтівник був затриманий.

Тепер до справи про сексуальне насильство молодий чоловік додав у свою кримінальну біографію справу про опір представникам влади і втечу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України