Авторські статті

Українці зможуть дешево подорожувати зі Львова до Італії

Орієнтовно з 22 вересня відкриється регулярний авіарейс Львів-Мілан. Італійська авіакомпанія отримала знижку у 80% на обслуговування у львівському аеропорту.

До Мілана літаки літатимуть двічі на тиждень, у перспективі кількість рейсів зросте до трьох на тиждень, повідомляє Zaxid.net

Орієнтовно з 22 вересня відкриється регулярний авіарейс Львів-Мілан. Про це повідомила на апаратній нараді в ЛОДА директорка львівського аеропорту Тетяна Романовська.

«Ми знайшли нову італійську компанію, яка вже днями оголосить, що 22 вересня Львів матиме новий рейс на Мілан по п’ятницях і неділях», – цитує слова Романовської ZAXID.NET, не уточнюючи назви авіакомпанії. За її словами, згодом кількість авіарейсів Львів-Мілан може зрости до трьох на тиждень, а з грудня можуть запустити прямі авіарейси до Венеції і Неаполя. Очікується також, що влітку наступного року відкриються прямі рейси зі Львова до Верони, Парми і на Сардинію.

У коментарі ZAXID.NET Тетяна Романовська підтвердила, що італійська авіакомпанія має намір запустити регулярний авіарейс Львів-Мілан з 22 вересня.

«Це не лоукост, а низькотарифна авіакомпанія. Не варто розраховувати на квитки по 30 євро, але по 60-70 євро – цілком, – сказала ZAXID.NET Тетяна Романовська. – Я не можу оголосити назву авіакомпанії. Італійці самі днями оголосять про цей рейс, але поки ще чекають остаточних погоджень з Києва».

За словами Романовської, італійська авіакомпанія отримала знижку у 80% на обслуговування у львівському аеропорту. «Це стандартна знижка, яку ми зараз пропонуємо усім авіакомпаніям, в тому числі і Ryanair – така своєрідна акція, яка триватиме доти, поки ми не наберемо необхідні об’єми [перевезень]», – розповіла Тетяна Романовська.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України