В австрійському Вельсі розпочався судовий процес над лікарем-педофілом: 109 жертв серед його пацієнтів

Вчора уролог з Зальцкаммергута, який, за даними слідства, піддав насильству 109 хлопчиків протягом декількох років, постав перед судом у Вельсі. Судове засідання планується завершити протягом п’яти днів. Процес в основному відбуватиметься за зачиненими дверима. Лікарю загрожує до 15 років позбавлення волі і приміщення у спецзаклад. Оголошення вироку призначено на 10 червня.

57-річний чоловік відкрив свою медичну практику в Зальцкаммергуті в 2000 році і тоді ж почалася серія зловживань. Згідно з обвинувальним висновком прокуратури у Вельсі, лікар звинувачується в тому, що він зробив « серйозні сексуальні наруги» над хлопчиками протягом приблизно 20 років до його арешту в січні 2019 року. Жертви — в основному підлітки, 40 з них були молодше 14 років і, таким чином, ще діти, були його пацієнтами. Можливо, він змусив їх повірити, що статеві акти є частиною регулярного лікування. Лікар також звинувачується в підбурюванні людей знімати порно відео неповнолітніх. Кажуть також, що він давав дітям канабіс.

Акти жорстокого поводження мали місце не тільки в практиці уролога. Близько 30 випадків, як стверджується, відбулися поза ординацією, в тому числі один під час відпочинку лікаря на Червоному морі в Єгипті. Невеликими грошовими подарунками доктор спокушав своїх жертв, а також запрошував їх до себе додому.

Справа почалася тільки тоді, коли в минулому році 15-річний порушив мовчання. Мати підлітка оприлюднила підозра проти уролога. Кажуть, що хлопчик кілька разів піддавався жорстокому поводженню з дванадцятирічного віку. Масштаби випадків зловживання стали відомі тільки після інтенсивних досліджень.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото: APA/VERENA LEISS

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh