Новини з Австрії

В австрійському Вельсі розпочався судовий процес над лікарем-педофілом: 109 жертв серед його пацієнтів

Вчора уролог з Зальцкаммергута, який, за даними слідства, піддав насильству 109 хлопчиків протягом декількох років, постав перед судом у Вельсі. Судове засідання планується завершити протягом п’яти днів. Процес в основному відбуватиметься за зачиненими дверима. Лікарю загрожує до 15 років позбавлення волі і приміщення у спецзаклад. Оголошення вироку призначено на 10 червня.

57-річний чоловік відкрив свою медичну практику в Зальцкаммергуті в 2000 році і тоді ж почалася серія зловживань. Згідно з обвинувальним висновком прокуратури у Вельсі, лікар звинувачується в тому, що він зробив « серйозні сексуальні наруги» над хлопчиками протягом приблизно 20 років до його арешту в січні 2019 року. Жертви — в основному підлітки, 40 з них були молодше 14 років і, таким чином, ще діти, були його пацієнтами. Можливо, він змусив їх повірити, що статеві акти є частиною регулярного лікування. Лікар також звинувачується в підбурюванні людей знімати порно відео неповнолітніх. Кажуть також, що він давав дітям канабіс.

Акти жорстокого поводження мали місце не тільки в практиці уролога. Близько 30 випадків, як стверджується, відбулися поза ординацією, в тому числі один під час відпочинку лікаря на Червоному морі в Єгипті. Невеликими грошовими подарунками доктор спокушав своїх жертв, а також запрошував їх до себе додому.

Справа почалася тільки тоді, коли в минулому році 15-річний порушив мовчання. Мати підлітка оприлюднила підозра проти уролога. Кажуть, що хлопчик кілька разів піддавався жорстокому поводженню з дванадцятирічного віку. Масштаби випадків зловживання стали відомі тільки після інтенсивних досліджень.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото: APA/VERENA LEISS

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України