У Великобританії молоді сім’ї виступили проти тесту на синдром Дауна

Сім’ї побоюються результатів після проходження тесту на синдром Дауна. Нова розробка здатна з точністю до 99% вказати наявність захворювання у дитини, яка знаходиться в утробі матері. У зв’язку з цим, після отримання результатів, може збільшитися кількість абортів.

 

Десятки мам, у яких діти з синдромом Дауна, зажадали припинити програму. Розробникі нового тесту навпаки акцентували увагу, що це не та хвороба, яку потрібно викорінювати. Фахівці считают, що такий препарат стані причиною сотень, а то і тисяч абортів, тому що багато матерів побоюються дізнаватися щось подібне. За статистикою, один з тисячі новонароджених у Великобританії має синдром паралічу.

Прихильники такого тесту считают, що завдяки йому, вагітні жінки зможуть більш ретельніше підходити до цього процесу. Між іншим, препарат вже доступний у вільному користуванні та його вартість на полицях аптек Великобританії становить ? 400 до ? 900. Суть методу полягає в тому, що береться аналіз крові матері і далі зіставляється з наявними відомостями про дитину, після чого робиться висновок. Точність результату, за словами розробників, складає 99%.

Між фахівцями виникла справжня дискусія з цього приводу. Одні считают, що знаті все про не народжене дитину не можна, інші ж, навпаки, є прихильниками більшого вибору можливостей у матері. На рівні уряду ця програма може бути затверджена вже в наступному році, а вартість перевірки буде в три рази нижче нині існуючих.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh