Авторські статтіДуховне

У Ватикані створять службу з протидії цькуванню в соцмережах

Навесні 2019 року, як очікується, розпочне свою роботу «Міжнародна спостережна служба з кібербуллінгу» (International Observatory on cyberbullying, ICO).

Організація покликана протидіяти цькуванню дітей і підлітків в інтернеті, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com.

Ініціативу, яку започаткував Папа Франциск, просуває афільована з Ватиканом благодійна організація «Scholas Occurrentes» і «Carolina Foundation» – благодійний фонд пам’яті Кароліни Піккьо (Carolina Picchio), першої в Італії жертви цькування в соцмережах, що вчинила самогубство в січні 2013 року.

Напередодні у Ватикані відбулася прес-конференція за участю Хосе Марії дель Коррала (José Maria del Corral), президента фонду «Scholas Occurrentes». За його словами, головні цілі нової організації – це «збір інформації з усього світу, вироблення конкретних пропозицій і просування державної політики щодо запобігання цьому явищу».

Керівники благодійних організацій, зайнятих у реалізації нового проекту, нагадують про те, як 14-річна Кароліна Піккьо незадовго до смерті написала у себе на сторінці у Facebook: «Біль від слів сильніший, аніж від саден. Я сподіваюся, надалі ви будете більш обережними в словах».

Паоло Піккьо, батько дівчини, після її загибелі присвятив себе боротьбі з цькуванням серед підлітків. Він об’їздив понад 300 шкіл по всій Італії, зустрівся з десятками тисяч школярів, розповідаючи історію своєї дочки і намагаючись донести до своїх слухачів усю серйозність такого явища сучасної підліткової субкультури, як буллінг.

«Я хотів зробити її слова іконою», – зізнавався він.

Перше засідання Наукового комітету спостережної служби відбулося 8-10 листопада. З 15 листопада до 15 березня організації-учасники нового проекту планують провести глобальне дослідження, присвячене проблемі кібербуллінгу. Як очікується, в ньому візьмуть участь близько 10 тисяч підлітків з різних країн.

Нарешті, в квітні 2019 року відбудеться триденний конгрес, на якому і відбудеться офіційна презентація Міжнародної спостережної служби з кібербуллінгу.

Організатори заявляють, що до роботи нової структури залучать понад 50 вищих навчальних закладів та представників урядів близько 30 країн, провідні світові інтернет-корпорації, телекомунікаційні агентства, викладацьку спільноту, а також окремі сім’ї та учнів, які будуть ділитися досвідом, інформацією, методиками і найбільш ефективними практиками протидії цькування в інтернеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

16 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.