У Ватикані створять службу з протидії цькуванню в соцмережах

Навесні 2019 року, як очікується, розпочне свою роботу «Міжнародна спостережна служба з кібербуллінгу» (International Observatory on cyberbullying, ICO).

Організація покликана протидіяти цькуванню дітей і підлітків в інтернеті, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com.

Ініціативу, яку започаткував Папа Франциск, просуває афільована з Ватиканом благодійна організація «Scholas Occurrentes» і «Carolina Foundation» – благодійний фонд пам’яті Кароліни Піккьо (Carolina Picchio), першої в Італії жертви цькування в соцмережах, що вчинила самогубство в січні 2013 року.

Напередодні у Ватикані відбулася прес-конференція за участю Хосе Марії дель Коррала (José Maria del Corral), президента фонду «Scholas Occurrentes». За його словами, головні цілі нової організації – це «збір інформації з усього світу, вироблення конкретних пропозицій і просування державної політики щодо запобігання цьому явищу».

Керівники благодійних організацій, зайнятих у реалізації нового проекту, нагадують про те, як 14-річна Кароліна Піккьо незадовго до смерті написала у себе на сторінці у Facebook: «Біль від слів сильніший, аніж від саден. Я сподіваюся, надалі ви будете більш обережними в словах».

Паоло Піккьо, батько дівчини, після її загибелі присвятив себе боротьбі з цькуванням серед підлітків. Він об’їздив понад 300 шкіл по всій Італії, зустрівся з десятками тисяч школярів, розповідаючи історію своєї дочки і намагаючись донести до своїх слухачів усю серйозність такого явища сучасної підліткової субкультури, як буллінг.

«Я хотів зробити її слова іконою», – зізнавався він.

Перше засідання Наукового комітету спостережної служби відбулося 8-10 листопада. З 15 листопада до 15 березня організації-учасники нового проекту планують провести глобальне дослідження, присвячене проблемі кібербуллінгу. Як очікується, в ньому візьмуть участь близько 10 тисяч підлітків з різних країн.

Нарешті, в квітні 2019 року відбудеться триденний конгрес, на якому і відбудеться офіційна презентація Міжнародної спостережної служби з кібербуллінгу.

Організатори заявляють, що до роботи нової структури залучать понад 50 вищих навчальних закладів та представників урядів близько 30 країн, провідні світові інтернет-корпорації, телекомунікаційні агентства, викладацьку спільноту, а також окремі сім’ї та учнів, які будуть ділитися досвідом, інформацією, методиками і найбільш ефективними практиками протидії цькування в інтернеті.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh