Авторські статті

Торгової війни між США і Європою сильно зачепили Росію

1 червня 2018 року почалася справжня торгова війна між Європою і США. Президент США Дональд Трамп заявив, що не стане продовжувати мораторій на мита по ряду європейських товарів, зокрема, заборонні мита на алюміній і сталь.

Як пише в своєму блозі ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн, вже відомо, чим відповість Європа: мотоцикли, агропром, тютюн і деякі інші товари. Торгова війна також торкнулася Мексики і Канади, а Китай вже кілька місяців під тарифним пресом, хоча не дуже-то сильно відчуває його, оскільки не дуже-то багато експортує в США металів. А ось Росія вже сильно постраждала і готує кілька болючих для США відповідей, зокрема, заборону на експорт титану, який дуже важливий в авіакосмічній галузі.

Манн пише, що так чи інакше, Трамп зробив надто страшний крок, для усвідомлення якого нам потрібен час. Поки складно навіть уявити наслідки такого кроку, але очевидно тільки одне: всі, хто не об’єднається проти США змушені будуть або стати сателітами США, або загинути. І це не надто надихає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.