Торгової війни між США і Європою сильно зачепили Росію

1 червня 2018 року почалася справжня торгова війна між Європою і США. Президент США Дональд Трамп заявив, що не стане продовжувати мораторій на мита по ряду європейських товарів, зокрема, заборонні мита на алюміній і сталь.

Як пише в своєму блозі ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн, вже відомо, чим відповість Європа: мотоцикли, агропром, тютюн і деякі інші товари. Торгова війна також торкнулася Мексики і Канади, а Китай вже кілька місяців під тарифним пресом, хоча не дуже-то сильно відчуває його, оскільки не дуже-то багато експортує в США металів. А ось Росія вже сильно постраждала і готує кілька болючих для США відповідей, зокрема, заборону на експорт титану, який дуже важливий в авіакосмічній галузі.

Манн пише, що так чи інакше, Трамп зробив надто страшний крок, для усвідомлення якого нам потрібен час. Поки складно навіть уявити наслідки такого кроку, але очевидно тільки одне: всі, хто не об’єднається проти США змушені будуть або стати сателітами США, або загинути. І це не надто надихає.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh