Авторські статті

Юлія Тимошенко хоче зробити з України новий Сінгапур

Переглядаючи агітаційні рекламні ролики Юлії Тимошенко з так званим «новим курсом» можна зловити себе на думці, що десь щось подібне ми вже бачили. Взяти, приміром, агітаційний ролик Юлії Володимирівни зразка 2007 року, де вона розповідає про «економічний український прорив» і «стратегію економічного розвитку». Після 2007 року Тимошенко була прем’єр-міністром і могла зробити з України хоч Сінгапур, хоч Канаду, але чомусь нас тільки в Росію тягла і увігнала Україну в борги перед Росією. Як не дивно, але саме під керуванням Юлії Тимошенко ми наполучались найбільше боргів. Про це у своєму блозі розповідає блогер Мирослав Олешко.

За його словами, у Тимошенко не вийшло з «економічним проривом», коли вона була прем’єр-міністром, але «леді Ю» не падає духом і знову нас хоче спрямувати у світлий шлях Сінгапуру з серії «якщо вам мало, їжте, не подавіться».

Тимошенко і правда під час презентації так званого «нового курсу» у 2018 році заявила, що хоче зробити з України новий Сінгапур. За словами Олешко, «новий курс» взяли з полиці, злякалися пив і знову пішли вішати локшину на вуха народу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України