Авторські статтіТехно

У Тихому океані побудують перше плавуче місто в світі

Перше плавуче місто в світі з’явиться в Тихому океані біля острова Таїті. Уряд Французької Полінезії підписав контракт з інститутом Seasteading, щоб почати будівельні роботи всього через два роки.

Може здатися, що це амбітний план, але група вважає, що напів незалежні міста були б ідеальним місцем, щоб спробувати нові режими уряду і сільського господарства. Інститут Seasteading, заснований в Каліфорнії Пітером Тілем, провів останні п’ять років, створюючи дизайн для “постійних інноваційних спільнот, плаваючих у морі”. Він стверджує, що будівництво плаваючих міст є першим кроком на шляху до виконання “восьми великих моральних імперативів”.

Експериментальні плаваючі пейзажі могли б, наприклад, випробувати нові ідеї про те, як нагодувати голодних, вилікувати хворих, очистити атмосферу і збагатити бідних. Французька Полінезія, скупчення з 118 островів, розташованих в південній частині Тихого океану, зацікавлена в цьому проекті, оскільки область знаходиться в небезпеці від підвищення рівня моря.

Згідно з ABC, уряд островів підписав меморандум про взаєморозуміння з фірмою. Угода визначає два пункти, що проект повинен довести, перш ніж він отримає зелене світло; чи він буде приносити користь місцевій економіці і, якщо він виявиться екологічно чистим. Навіть якщо це буде доведено, проект, можливо, повинен бути затверджений місцевим урядом, і, можливо, Францією, якій належить територія.

Рендольф Хенкен, виконавчий директор інституту, сказав: “Ми зацікавлені у соціальному виборі і місце, де ми можемо спробувати речі, які не пробували раніше. Я не думаю, що це буде щось різко радикальне на перший час. Ми шукали затишне місце, ми не хочемо бути у відкритому океані – це технологічно можливо, але економічно – це обурливо собі дозволити. Якщо ми можемо бути позаду рифу, то ми можемо конструювати плавучі платформи, які достатні для цих вод за доступною ціною”. Проект закону підготовлений у наступному році і будівництво, як очікується, почнеться в 2019 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України