Духовне

У Тернополі відкриють дитячий садок з християнським спрямуванням

Тернопільська міська рада спільно з Тернопільсько-Зборівською архиєпархією УГКЦ невдовзі відкриють ясла-садок №7 «Ангелятко» на вул. Паркова, 12. 29 жовтня 2021 року сесія Міської ради дала згоду на роботу дошкільного освітнього закладу.

У Тернополі відкриють дитячий садок з християнським спрямуванням

Садок розрахований на 40 місць, буде сформовано 2-3 групи, є можливість створити умови для здобуття дошкільної освіти дітьми з особливими освітніми потребами.

Метою створення цього дитячого садка є виховання дітей згідно з християнськими цінностями, якими живе і проповідує Українська Греко-Католицька Церква.

Ремонтні та реконструкційні роботи почалися у 2020 році. Тернопільсько-Зборівська архиєпархія власним коштом повністю перебудувала це приміщення, зробила капітальний ремонт, утеплила фасади будівлі та забезпечила всю необхідну матеріально-технічну базу згідно з державними нормами для комфортного перебування дітей.

Керівництво навчального закладу запрошує дітей для розвитку і навчання в дусі християнського віровчення. Для цього потрібно звернутися в управління освіти Тернопільської міської ради за загальною чергою до садка №7. Однак батьки дитини мають надати керівництву закладу заяву-згоду, щоб їхня дитина виховувалася на основі християнських цінностей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України