Авторські статтіТехно

У Техасі розпочато будівництво центру «безсмертя»

Архітектор Стівен Валентайн почав будівництво величезного криогенного центру площею 150 гектарів на території Техасу. У цьому центрі можуть бути заморожені 50 тисяч осіб, які бажають потрапити в майбутнє таким незвичайним способом.

Свій проект архітектор назвав«Новий Ноїв Ковчег». Він повідомляє, що безліч людей зможуть взяти участь в подорож через століття. Крім цього, заморожування підлягають не тільки цілі організми, але частини тіла, органи і тварини. Відзначається, що список всіляких видів тваринного світу, який може витримати перевантаження від рідкого азоту ще складається. Криогенний центр, розташований в Техасі, займає площу в 150 га.

Валентайн вважає, що це місце краще за інших підійшло для будівництва, тому що тут немає загрози терористичних атак, не будуть страшні повені або пожежі. Харчування центру відбувається за рахунок встановлених сонячних панелей, потужності якого вистачить, щоб забезпечити цілий житловий район або навіть невелике місто. Сам же архітектор займається розробкою такого центру вже більше десяти років, і вже через 5-7 років буде готовий прийняти перші замовлення.

Вартість «подорожі в майбутнє» складе кілька десятків тисяч доларів. Валентайн також зазначив, що на території кріосховища є велика кількість азоту. Експерти відзначають, що на Землі ще немає такого матеріалу, який не деформувався з часом, тому дана розробка небезпечна для людини. Однак, декілька компаній вже готові виділити 375 мільйонів доларів для будівництва.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України