У США знайшли останки стародавнього бігфута

Розмір лап тварини був більшим, ніж у інших побратимів, що робить знахідку унікальною.

У США знайшли останки гігантського травоїдного динозавра. Відшукати фрагменти скелета стародавнього бігфута вдалося в штаті Вайомінг. За словами палеонтологів, розмір лап цієї тварини було більшим, ніж у інших побратимів. Ніколи раніше вченим не вдавалося зіткнутися з живими істотами, що володіють такими величезними кінцівками. Раніше більш великі динозаври були знайдені в Австралії та Аргентині, кісток ніг дослідникам відшукати так і не вдавалося, що не дозволяло говорити про «бігфути» в повному розумінні цього терміна.

Відомо, що з землі рештки динозавра витягли ще в 1998 році. Експедицію проводили фахівці Канзаського Університету. Вже тоді палеонтологи звернули увагу на ступню майже метрової ширини. За словами фахівців, найближчим родичем стародавнього «бігфута» є довгошиїй брахіозавр. Він живий приблизно 150 мільйонів років.

Раніше ми писали, що в Аргентині знайшли останки динозавра, що спростовують історію еволюції древніх тварин. Велика істота жила набагато раніше, ніж прийнято було вважати перед тим.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh