Авторські статтіТехно

У США знайшли останки стародавнього бігфута

Розмір лап тварини був більшим, ніж у інших побратимів, що робить знахідку унікальною.

У США знайшли останки гігантського травоїдного динозавра. Відшукати фрагменти скелета стародавнього бігфута вдалося в штаті Вайомінг. За словами палеонтологів, розмір лап цієї тварини було більшим, ніж у інших побратимів. Ніколи раніше вченим не вдавалося зіткнутися з живими істотами, що володіють такими величезними кінцівками. Раніше більш великі динозаври були знайдені в Австралії та Аргентині, кісток ніг дослідникам відшукати так і не вдавалося, що не дозволяло говорити про «бігфути» в повному розумінні цього терміна.

Відомо, що з землі рештки динозавра витягли ще в 1998 році. Експедицію проводили фахівці Канзаського Університету. Вже тоді палеонтологи звернули увагу на ступню майже метрової ширини. За словами фахівців, найближчим родичем стародавнього «бігфута» є довгошиїй брахіозавр. Він живий приблизно 150 мільйонів років.

Раніше ми писали, що в Аргентині знайшли останки динозавра, що спростовують історію еволюції древніх тварин. Велика істота жила набагато раніше, ніж прийнято було вважати перед тим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України