У США визначили розмір штрафу за нелегальне використання дронів

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) зобов’язало всіх жителів країни поставити свої безпілотники на облік до 19 лютого, передає Reuters.

Штраф за невиконання вимог FAA складе до 27,5 тисяч доларів для фізичних осіб. У разі, якщо дрон використовують для вчинення кримінального злочину, передбачено покарання у вигляді штрафу до 250 тисяч доларів і обмеження волі на строк до трьох років.

У разі, якщо дрон буде куплений після 21 грудня, його потрібно буде зареєструвати до здійснення першого польоту. Громадяни від 13 років і старше повинні особисто поставити свої дрони на облік. За тих, хто молодше цього віку, заяву про реєстрацію апарату подають батьки. Після проходження процедури беспілотнику присвоюється ідентифікаційний номер, який необхідно нанести на борт.

Сайт для подачі заяв про реєстрацію відкриють 21 грудня, мито за оформлення складе 5 доларів. Перші 30 днів реєстрація дронів буде безкоштовною.

Рішення ввести реєстрацію для безпілотників було прийнято владою США в листопаді 2015 року у зв’язку з випадками незаконних польотів дронів над стратегічно важливими об’єктами. Тоді FAA зобов’язали розробити правила постановки безпілотників на облік.

Лента.ру

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh