Економіка

У США виготовили партію енергетичного обладнання для України

Україна безкоштовно отримала 105 одиниць енергетичного обладнання від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) на суму понад 100 тис. доларів.

“Нове обладнання загальною вартістю понад 100 тисяч доларів від наших американських партнерів з USAID вже готується для встановлення на одну з пошкоджених обстрілами росіян підстанцій. Це пристрої, які дозволяють керувати технологічними процесами та моніторити ключові технологічні параметри роботи підстанції, вчасно виявляти проблеми в обладнанні та запобігати виникненню аварій. 105 одиниць такого обладнання безкоштовно надали для “Укренерго” наші партнери з USAID Проєкт енергетичної безпеки”, – йдеться у повідомленні НЕК “Укренерго”.

Зокрема зазначається, що обладнання було виготовлено спеціально під потреби Укренерго провідною американською компанією SEL у максимально стислі терміни.

“Це та інше ключове замінене обладнання дозволять відновити роботу підстанції, а з нею – і стабільність енергопостачання у регіоні, який наразі потерпає від дефіциту потужності, передача якої ускладнена через пошкодження ключових об’єктів генерації та передачі”, – додали в компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України