У США вчені створили 10-хвилинний тест слини для виявлення раку

У США фахівці Каліфорнійського університету створили унікальний і доступний кожному тест для діагностики ракових захворювань, заснований на аналізі слини, який можна зробити всього за 10 хвилин.

Американські вчені відзначили, що їх новий тест на рак є не тільки швидким і дуже дешевим, що робить його доступним для кожного, але й ефективним, оскільки демонструє стовідсотковий результат. Так, новий метод діагностики ракових захворювань заснований на аналізі певних частин ДНК, які знаходяться в невеликому об’ємі циркулюючої рідини в організмі людини, наприклад, слині. При цьому тест займає не більше десяти хвилин.

В даний час вчені мають намір провести ряд більш детальних досліджень, у тому числі і клінічні випробування на людях. Поки вони планують перевірити новий тест на хворих у яких рак легенів, але при цьому впевнені, що він допоможе в діагностуванні та інших видів даної хвороби. У разі успішного випробування і відмінних результатів фахівці не виключають, що тест стануть застосовувати в клініках.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh