Авторські статтіНовини

У Нью-Йорку пройде Міжнародний форум присвячений Світовому океану

У Нью-Йорку пройде Міжнародний форум, в ході якого обговорять проблеми Світового океану. Захід відбудеться 20 та 21 жовтня. Гостями наукової наради стануть більше ста фахівців.

За словами вчених, велика частина узбережжя США всіяна невеликими метановими джерелами. Такий елемент є головною складовою природного газу, який формується за допомогою діяльності мікроорганізмів. Світовий океан береже в собі безліч таємниць. Приміром, минулої весни експерти виявили затонулі майже сто років тому судна.

До речі, Національне управління штатів сконцентровано на вивченні океанів і атмосфери (NOAA). Більшу частину досліджень присвятили Маріанській западині. Виявилося, її глибина становить 73 800 квадратних кілометрів. Професори знайшли в ній вулканічне джерело, а також гарячі води, що б’ють із-під землі під тиском сотні атмосфер.

Подиву біологів не було меж, коли їм попалися нові види тварин. Одними з них стали медузи, що світяться. Окрім звичайного вивчення, фахівці мають і практичні цілі – пошуки вдалого маршруту прокладання кабелю зв’язку,  чи пошук місця зародження корисних копалин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України