Здоров'я

У США назвали можливу вартість вакцини від коронавіруса

Американська біотехнологічна компанія Moderna, сфокусована на розробці ліків і вакцин на основі технологій роботи з матричної РНК, має намір встановити ціну за курс вакцини від коронавіруса на рівні 50-60 доларів.

Про це розказала Financial Times з посиланням на неназвані інформовані джерела. За даними видання, таку ціну компанія встановить для США та інших країн з високим рівнем доходу».

Видання зазначає, що ця ціна щонайменше на 11 доларів вище, ніж у вакцини від Pfizer Inc і BioNTech, які минулого тижня уклали угоди з владою США на продажу до 600 млн доз розроблюваної ними вакцини проти коронавіруса по вартості в 39 доларів за дві дози. Галузеві аналітики вважають, що угода Pfizer і BioNTech на 2 мільярди доларів на 50 мільйонів пацієнтів, ймовірно, змусить інших виробників, включаючи Moderna, встановити аналогічні ціни.

В середині травня 2020 року Moderna повідомляла про первинних позитивних результатах по розробці вакцини проти SARS-CoV-2 (у випробовуваних виявлено вироблення антитіл до вірусу) а з цього тижня компанія приступила до третього етапу клінічних випробувань вакцини проти коронавіруса. Проект вакцини компанії підтримує федеральний уряд США, яке виділило майже мільярд доларів і вибрало її в якості однієї з перших для початку широкомасштабних випробувань на людях.

Pfizer, Moderna і Merck & Co заявили, що планують продавати свої вакцини з прибутком, у тій годину як деякі виробники ліків, у тому числі Johnson & Johnson, оголосили про плани встановлювати ціни на свої вакцини на некомерційній основі.

За матеріалами:https://www.reuters.com/
Фото:APA/BARBARA GINDL

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.