У SpaceX успішно випробували паливний бак, який готується до польоту на Марс корабля

Паливний бак, виконаний з вуглецевого волокна, успішно пройшов перше тестування. Компанія SpaceX планує оснастити ним космічний корабель, який відправиться на Марс.

Генеральний директор космічної компанії SpaceX Елон Маск зазначив, що бак – найбільш складна і важлива частина космічного корабля, тому йому приділялася особлива увага. Він виготовлений із спеціальних матеріалів, які можуть витримати екстремальну температуру і тиск. Бак з вуглецевого волокна – дуже витратна і важка розробка, в ньому не повинно бути ніяких протікання, а товщина стінок обов’язково була однакова.

Тестування бак проходив на спеціальній баржі, яку вивезли на середину озера. Швидше за все, якщо б випробування проходила на суще, то існував бі ризик нашкодити людям. Представники SpaceX пояснили, чому вони вирішили почати перевірку саме з бака. Виявилося, що він є найбільш складно деталлю космічного корабля, тільки його створення відбувається дуже довго, проте розробникі сподіваються на успіх.

Кілька тижнів тому завершилися випробування з криогенним пальним, які пройшли цілком успішно. Звичайно, говорити про успіхи кампанії сьогодні ще рано, але помітний прогрес все ж спостерігається. Старт місії на Марс відбудеться в 2023 році.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh