Авторські статтіТехно

У SpaceX успішно випробували паливний бак, який готується до польоту на Марс корабля

Паливний бак, виконаний з вуглецевого волокна, успішно пройшов перше тестування. Компанія SpaceX планує оснастити ним космічний корабель, який відправиться на Марс.

Генеральний директор космічної компанії SpaceX Елон Маск зазначив, що бак – найбільш складна і важлива частина космічного корабля, тому йому приділялася особлива увага. Він виготовлений із спеціальних матеріалів, які можуть витримати екстремальну температуру і тиск. Бак з вуглецевого волокна – дуже витратна і важка розробка, в ньому не повинно бути ніяких протікання, а товщина стінок обов’язково була однакова.

Тестування бак проходив на спеціальній баржі, яку вивезли на середину озера. Швидше за все, якщо б випробування проходила на суще, то існував бі ризик нашкодити людям. Представники SpaceX пояснили, чому вони вирішили почати перевірку саме з бака. Виявилося, що він є найбільш складно деталлю космічного корабля, тільки його створення відбувається дуже довго, проте розробникі сподіваються на успіх.

Кілька тижнів тому завершилися випробування з криогенним пальним, які пройшли цілком успішно. Звичайно, говорити про успіхи кампанії сьогодні ще рано, але помітний прогрес все ж спостерігається. Старт місії на Марс відбудеться в 2023 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України