У Себу на Філіппінах розпочався 51-й Міжнародний Євхаристійний Конгрес

«Христос у вас – наша надія слави», – ці слова з послання святого Павла до Колосян є темою 51-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу, який у неділю, 24 січня 2016 р., розпочався в місті Себу на Філіппінах та триватиме до 31 січня. Святішого Отця представляє Спеціальний Посланець кардинал Чарльз Монґ Бо, Архиєпископ Янгону, колишньої столиці М’янми. Очікується, що в заходах візьмуть участь 10 тисяч учасників та 8,5 тисяч делегатів із 71 країни світу.

Філіппіни – єдина країна регіону, де католики становлять більшість, вдруге прийматиме таку подію: в столиці Манілі від 3 до 7 лютого 1937 року тут проходив 33-й міжнародний Євхаристійний Конгрес. Обрання цієї острівної країни місцем проведення чергової зустрічі обумовлене приготуваннями до святкування 500-річчя євангелізації Філіппін.

Тема 51-го Міжнародного Євхаристійного конгресу підкреслює, як есхатологічний вимір Пресвятої Євхаристії дає спонуки для історичного шляху християн, вносячи засів надії у щоденну посвяту людини, яку вона здійснює через виконання своїх завдань та обов’язків. Це також буде нагода наново розбудити євангелізаційний запал в Азії через діалог і досвід сопричастя. Адже ті, хто приступає до Євхаристії, зобов’язуються не лише змінювати своє життя, але також перемінювати світ згідно ж Євангелієм.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh