Авторські статтіНовини

У Себу на Філіппінах розпочався 51-й Міжнародний Євхаристійний Конгрес

«Христос у вас – наша надія слави», – ці слова з послання святого Павла до Колосян є темою 51-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу, який у неділю, 24 січня 2016 р., розпочався в місті Себу на Філіппінах та триватиме до 31 січня. Святішого Отця представляє Спеціальний Посланець кардинал Чарльз Монґ Бо, Архиєпископ Янгону, колишньої столиці М’янми. Очікується, що в заходах візьмуть участь 10 тисяч учасників та 8,5 тисяч делегатів із 71 країни світу.

Філіппіни – єдина країна регіону, де католики становлять більшість, вдруге прийматиме таку подію: в столиці Манілі від 3 до 7 лютого 1937 року тут проходив 33-й міжнародний Євхаристійний Конгрес. Обрання цієї острівної країни місцем проведення чергової зустрічі обумовлене приготуваннями до святкування 500-річчя євангелізації Філіппін.

Тема 51-го Міжнародного Євхаристійного конгресу підкреслює, як есхатологічний вимір Пресвятої Євхаристії дає спонуки для історичного шляху християн, вносячи засів надії у щоденну посвяту людини, яку вона здійснює через виконання своїх завдань та обов’язків. Це також буде нагода наново розбудити євангелізаційний запал в Азії через діалог і досвід сопричастя. Адже ті, хто приступає до Євхаристії, зобов’язуються не лише змінювати своє життя, але також перемінювати світ згідно ж Євангелієм.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.