Війна РФ проти України

У росіян погані справи: полковник ЗСУ назвав ключову проблему ворога. Відео

У російських окупантів на фронті наростає паніка і ворог готовий до жестів доброї волі. Також названо ключові проблеми противника.

Через майстерні дії ЗСУ у росіян дедалі більше наростає паніка. Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський припустив, що істерика ворога може вилитися в “жести доброї волі”.

Про це 24 Каналу розповів полковник ЗСУ, військовий експерт Владислав Селезньов.
Зокрема, командувач Сухопутних військ повідомив, що в останні тижні воїни 10 окремої гірничо-штурмової та 54 окремої механізованої бригад демонструють військові хитрощі. Їхні нестандартні, асиметричні та зухвалі дії постійно неприємно дивують ворога.

“Ті справи, які Сирський зараз реалізує на фронті, а до цього – продемонстрував під час контрнаступальних операцій ЗСУ, свідчать про рівень високої майстерності захисників України”, – каже Владислав Селезньов.

За словами військового експерта, окупантам не варто навіть сподіватися на жодні успіхи на полі бою.

“Справи у росіян погані, а далі будуть ще гірші. Тому що Сирський та інші генерали української армії працюють над реалізацією ключового завдання – ослабленням бойових можливостей путінської армії”, – упевнений Владислав Селезньов.

Також Владислав Селезньов розповів про критичні втрати росіян.

За його словами, яскравим свідченням успішних дій ЗСУ є нестача снарядів у ворога.

«До недавнього часу росіяни використали темпи ведення артилерійського вогню на рівні до 60 тисяч снарядів на добу. А зараз вони такої можливості не мають»,
– наголосив полковник ЗСУ.

Селезньов додав, що біля окупаційних військ закінчуються снаряди. А оборонна промисловість Росії не може виробляти боєприпаси в тій кількості, яка потрібна для путінської армії.

При цьому Росія продовжує втрачати на фронті тисячі одиниць особового складу. Станом на 12 березня 2023 року ворог втратив 159 090 солдатів.

Також з кожним місяцем випадків дезертирства серед росіян стає більше. Тільки з грудня по лютий включно в Росії зловили близько 40 дезертирів, тоді як за цей час поліцейські країни-агресора отримали дані про більш ніж 150 втікачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України