У Роскосмосі відбирають кандидатів для польоту на Місяць

Російське космічне агентство оголосило про початок першого етапу відбору кандидатів для участі в експедиції на Місяць. До складу команди вітчизняного космічного корабля «Федерація» будуть відібрані вісім людей з усього числа претендентів. Бажаючі з числа людей, які не досягли 35-річного віку повинні мати російське громадянство і вище інженерне, науково-технічну або льотне освіта.

Кандидати обов’язково будуть тестуватися на наявність здібностей до освоєння космічної техніки. Враховуються навички взаємодії з комп’ютерними системами, володіння англійською мовою на рівні випускників технічних вузів. Крім того, претендентів чекає медичне обстеження, тести на психологічну сумісність і фізпідготовку.

Росіяни які хочуть присвятити своє життя космонавтиці, можуть проходити навчання на спеціалізованих кафедрах університетів, які співпрацюють з Російським космічним агентством, потім працювати на профільних виробництвах в очікуванні набору в загони космонавтів. Також враховується і вітається навчання на технічних факультетах. Медики і фізики-теоретики повинні бути в тій чи іншій мірі пов’язані з космічною галуззю. Звичайно ж, велику фору мають військові і цивільні льотчики.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh