Авторські статтіТехно

У Роскосмосі відбирають кандидатів для польоту на Місяць

Російське космічне агентство оголосило про початок першого етапу відбору кандидатів для участі в експедиції на Місяць. До складу команди вітчизняного космічного корабля «Федерація» будуть відібрані вісім людей з усього числа претендентів. Бажаючі з числа людей, які не досягли 35-річного віку повинні мати російське громадянство і вище інженерне, науково-технічну або льотне освіта.

У Роскосмосі відбирають кандидатів для польоту на Місяць

Кандидати обов’язково будуть тестуватися на наявність здібностей до освоєння космічної техніки. Враховуються навички взаємодії з комп’ютерними системами, володіння англійською мовою на рівні випускників технічних вузів. Крім того, претендентів чекає медичне обстеження, тести на психологічну сумісність і фізпідготовку.

Росіяни які хочуть присвятити своє життя космонавтиці, можуть проходити навчання на спеціалізованих кафедрах університетів, які співпрацюють з Російським космічним агентством, потім працювати на профільних виробництвах в очікуванні набору в загони космонавтів. Також враховується і вітається навчання на технічних факультетах. Медики і фізики-теоретики повинні бути в тій чи іншій мірі пов’язані з космічною галуззю. Звичайно ж, велику фору мають військові і цивільні льотчики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.