Війна РФ проти України

У російський танк Т-80 один за одним прилетіли NLAW і Javelin: у 3-й ОШБр показали влучні постріли по танку ворога. Відео

Бійці ЗСУ влучними пострілами з західних ПТРК нищать російські танки

Джерело: Defence Express

Протитанкові ракетні комплекси NLAW та Javelin на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну у лютому 2022 року стали важливим зразком озброєння для Сил оборони України проти броньованої техніки російського війська, і передусім ворожих танків.

Сьогодні ці ПТРК залишаються ефективним способом відправити на металобрухт танки та іншу зброю рашистів – влучні постріли з цієї зброї демонструють військові з 3-ї роти протитанкового батальйону 3-ої окремої штурмової бригади ЗСУ.

Так, бійцями бригади було уражено російський танк Т-80 – причому пострілами одразу з двох протитанкових ракетних комплексів поспіль, NLAW та Javelin.

Як відзначається, російський Т-80 було знищено на околицях Бахмуту, де зараз тривають важкі бої з російським окупаційним військом.

ПТРК Javelin, фото – Генеральний штаб ЗСУ
ПТРК Javelin, фото – Генеральний штаб ЗСУ

 

Зокрема, коментуючи ураження ворожого танка, командувач Сухопутних Військ ЗСУ Олександр Сирський відзначив, що Сили оборони України просуваються вперед на Бахмутському напрямку та повернули раніше окуповані території.

І попри перевагу ворога як у живій силі, так і в техніці, українські військові продовжують утримувати ініціативу на цьому напрямку і, як сьогодні, 7 липня, відзначив речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий, за минулу добу просунулися на відстані у понад 1 км.

Загалом, як раніше розповідав представник Генштабу ЗСУ Олексій Громов, запеклі бої з російським окупаційним військом тривають на лінії у понад 1200 км, найбільше успіхів Сили оборони України мають на Мелітопольському та Бердянському напрямку, де просування вглиб становить до 7,5 км.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України